دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و تحقیقات، درگذشت معاون فرهنگی نهاد نمایندگی ولی فقیه را تسلیت گفت

۰۲ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۷:۰۵ کد : ۵۳۸۱۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۳۵۱
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با صدور پیامی، در گذشت حجت‌الاسلام محمد مهدی صالحی، معاون فرهنگی- سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها را تسلیت گفت.
دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و تحقیقات، درگذشت معاون فرهنگی نهاد نمایندگی ولی فقیه را تسلیت گفت

پیام تسلیت معاون فرهنگی وزارت علوم

 در پیام محمدرضا غفاری آمده است: برادر گرامی جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای دکتر رستمی، خبر درگذشت همکار گرامی جناب حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی صالحی معاون محترم دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها موجب تاسف و تاثر شد. از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم غفران و رضوان الهی و برای جنابعالی و بازماندگان محترم آن عزیز سفر کرده  صبر و شکیبایی آرزو می کنم.

حجت الاسلام صالحی مردی صالح از جنس دیانت و پارسایی بود

حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی، مسئول نهاد ولی فقیه در دانشگاه ها نیز در پیامی عنوان کرد: برخود وظیفه می دانم این ضایعه بزرگ را به خانواده محترم ،همکاران ارجمند در نهاد نمایندگی و جامعه دانشگاهیان کشور تسلیت عرض نموده و از خدمات کادر درمانی در مدت بستری پس از سانحه رانندگی آن مرحوم تشکر کنم، همچنین برای آن فقید سعید علو درجات و برای بازماندگانش صبر جزیل از درگاه حضرت احدیت مسئلت کنم.ا

فقدان حجت الاسلام و المسلمین صالحی عزیز آنقدر سهمگین و جان فرساست که زبان را در دهان و قلم را در دست می خشکاند.

جامعه دانشگاهی کشور و خانواده نهاد رهبری در دانشگاه امروز سوگوار مردی فاضل از جنس علم و دین،تقوا و عقلانیت،دیانت و پارسایی است. روحانی جوان و فاضلی که در هر مسئولیتی که خدمت کرد جز به اعتلای اسلام عزیز و انقلاب نیندیشید و عمل نکرد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام صالحی معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها که هفته گذشته بر اثر سانحه تصادف آسیب جدی دیده بود، روز یک فروردین ۹۹ دعوت حق را لبیک گفت.

حجت الاسلام محمد مهدی صالحی ۲۲ اسفندماه برای شرکت در برنامه‌های ازدواج دانشجویی قصد سفر به مشهد مقدس را داشت که در مسیر دچار سانحه رانندگی شده در بیمارستان شهدای تجریش تهران در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد.

بیژن سهیلی/۵۳۸۱۰


نظر شما :