مسابقه کروکی به مناسبت روز مهندس در دانشگاه تهران برگزار می شود

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۷ کد : ۵۳۴۲۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۰۹
مسابقه کروکی به مناسبت پنجم اسفند، روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس، در مجموعه تاریخی-فرهنگی باغ موزه نگارستان دانشگاه تهران برگزار می شود.
مسابقه کروکی به مناسبت روز مهندس در دانشگاه تهران برگزار می شود

به گزارش دفتر ارتباطات و امور رسانه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ محسن نقیلو مدیر امور موزه ها و فضاهای فرهنگی دانشگاه تهران از برگزاری مسابقه علمی کروکی توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران به مناسبت گرامیداشت روز مهندس و کسب مهارت در حوزه هنر و معماری خبر داد.

وی افزود: شرکت در این مسابقه محدودیت سنی ندارد و کلیه علاقمندان می توانند برای شرکت در مسابقه پنجم اسفند ماه بین ساعت ۹ تا ۱۲ برای ثبت نام به باغ موزه نگارستان مراجعه کنند.

نقیلو گفت: مراسم  تقدیر از خالقین آثار برتر همان روز ساعت ۱۷ بعد از برگزاری کارگاه تخصصی در تالار روح الامینی باغ موزه نگارستان با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، شهردار منطقه ۱۲، رئیس ایکوم ایران و مهندس ایرج حسابی برگزار خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بر پایی نمایشگاه آثار برتر در گالری نگارستان در هفته میراث فرهنگی، چاپ کتاب آثار، برگزاری کارگاه آموزشی رایگان، فروش کتب تخصصی با تخفیف ویژه، ارائه گواهی شرکت در مسابقه برای کلیه شرکت کنندگان  توسط آتلیه معماری صدیق، استفاده از طرح های برتر در تبلیغات محیطی و فضای مجازی از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای این مسابقه است.

گفتنی است؛ مشاور علمی این مسابقه دکتر مرتضی صدیق مدرس دانشگاه و مولف بیش از شصت جلد کتاب معماری و هیئت داوران از اساتید بنام طراحی کروکی و اسکیس است.

کلید واژه ها: معاونت فرهنگی دانشگاه تهران باغ موزه نگارستان


نظر شما :