مسابقه ملی کتابخوانی(( یاران ناب))

ویژه دانشجویان و دانشگاهیان سراسر کشور
تعداد بازدید:۷۸۶
همزمان با ایام بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در آستانه یوم‌الله ۲۲ بهمن‌ماه مقارن با چهلمین روز شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، اداره‌کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی بیرجند، مسابقه بزرگ کتابخوانی آنلاین ویژه دانشجویان و دانشگاهیان سراسر کشور را برگزار می‌کند.
مسابقه ملی کتابخوانی(( یاران ناب))

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه صنعتی بیرجند، این مسابقه تحت عنوان (( یاران ناب)) براساس کتاب ((جستاری در خاطرات حاج قاسم سلیمانی به کوشش علی‌اکبری مزدآبادی)) برگزار می‌گردد و به چهل و یک نفر از برگزیدگان این مسابقه به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب جوایزی نفیس و ارزشمند اهداء خواهد شد.

علاقه‌مندان با مراجعه به سامانه یارکتاب به آدرس but.yarketab.com می‌توانند در مسابقه کتابخوانی آنلاین یاران ناب شرکت نمایند.

جهت تهیه کتاب نسخه چاپی (با 25درصد تخفیف)به فروشگاه اینترنتی انتشارات برات به آدرس(baratbooks.ir) مراجعه نمایید و همچنین جهت تهیه نسخه صوتی می‌توانید از طریق دو اپلیکیشن نوار(navaar.ir) و یا طاقچه(taaghche.com) به صورت رایگان اقدام نمایید.

لازم به ذکر است کاربران علاقه‌مند به شرکت در مسابقه از 22بهمن ماه 1398 می‌توانند با مراجعه به سامانه یارکتاب، در مسابقه به صورت آنلاین شرکت نمایند. این مسابقه تا 20 فروردین 1399 ادامه خواهد داشت.


( ۹ )

نظر شما :