فراخوان طرح ملی« کمند » دانشجویان دختر دانشگاههای استان لرستان

۲۴ دی ۱۳۹۸ | ۱۲:۴۵ کد : ۵۲۶۷۰ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۷
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان با همکاری معاونت های فرهنگی سایر دانشگاههای استان لرستان، این طرح ملی را بهمن و اسفندماه امسال، برگزار می کند
فراخوان طرح ملی« کمند » دانشجویان دختر دانشگاههای استان لرستان

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه لرستان ، طرح ملی کمند (رویداد کار، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر)، با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، با محوریت توانمندسازی دختران دانشجو و حمایت از ایده ها و طرح های نوآورانه آنها برای اولین بار در تعدادی از دانشگاه های کشور اجرا می شود و هدف از برگزاری آن، آشنایی دانشجویان با مفاهیم کار، مهارت آموزی و کارآفرینی، ایجاد ارتباط بین دانشجویان و شرکتهای دانش بنیان و ایجاد فضای بانشاط در بین دانشجویان است.

دانشجویان دختر دانشگاههای لرستان میتوانند برای شرکت در این طرح ملی، به مدیریت امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محل تحصیل خود مراجعه نمایند.

محورهای ارسال آثار: صنایع دستی، تولیدات غذایی و خوراکی، تکنولوژی و مهندسی، پوشاک، دوخت، طراحی پارچه و لباس، گرافیک و طراحی، محیط زیست.

شایان ذکراست مهلت ارسال آثار به دبیرخانه طرح ملی کمند، واقع در دانشگاه لرستان: از 15 دی تا 15 بهمن ماه 98 می باشد . / مهدی امید خبرنگار فرهنگی

 


نظر شما :