سخنرانی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، در مراسم زیارت عاشورا دانشگاه لرستان

۲۱ دی ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۵ کد : ۵۲۵۸۹ اخبار ستادی اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۲۵
با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم ، رئیس دانشگاه لرستان و هیات همراه مراسم معنوی قرائت زیارت عاشورا و سخنرانی دکتر غلامرضا غفاری در مسجد فاطمه زهرا (س) دانشگاه لرستان برگزار شد
سخنرانی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، در مراسم زیارت عاشورا  دانشگاه لرستان

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه لرستان  دکتر غلامرضا غفاری در سخنان کوتاهی در مسجد فاطمه زهرا (س) دانشگاه لرستان و در جمع کارکنان این دانشگاه، گفت:«شهید سپهبد سلیمانی از هر نظر یک الگوی کامل اخلاقی برای همه ماست و راه این شهید بزرگوار با قدرت بیشتری ادامه خواهد یافت».

دکتر غفاری، افزود:«برخی بزرگان همچون سردار شهید سلیمانی، هم در زمان حیاتشان و هم پس از حیاتشان، منشأء برکات فراوانی برای جامعه هستند و شهادت این سردار بزرگ، بی تردید وحدت و انسجام ملت ما برای ایستادگی در برابر توطئه های آمریکا را افزونتر کرده است».

این مراسم معنوی را نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان صبح چهارشنبه، 18 دی ماه با حضور کارکنان دانشگاه لرستان، برگزار کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برای شرکت در نشست معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاههای منطقه پنج کشور که میزبان آن، دانشگاه لرستان است عصر روز سه شنبه، 17 دی ماه، وارد خرم آباد شد.

گفتنی است در این مراسم، به مناسبت شهادت سردار افتخارآفرین ایران و جهان اسلام، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، حاضران به سینه زنی پرداختند. / مهدی امید خبرنگار فرهنگی

 


نظر شما :