دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر میزبان سومین دوره مسابقات شناورهای کارتنی در سطح ملی

۱۷ دی ۱۳۹۸ | ۰۷:۰۷ کد : ۵۲۴۸۸ اخبار برگزیده اخبار داغ اخبار منتخب دانشگاه
تعداد بازدید:۱۵۰
سومین دوره مسابقات شناورهای کارتنی در سطح دانشگاه های سراسر کشور و به میزبانی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر برگزار می گردد .
دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر میزبان سومین دوره مسابقات شناورهای کارتنی در سطح ملی

 

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه ، به همت انجمن علمی کشتی سازی و با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و با هدف پرورش استعدادها و خلاقیتها ، تقویت کار گروهی و همچنین ایجاد فضای پر شور و نشاط در بین دانشجویان با رقابت در یک عرصه علمی - فرهنگی و هنری، سومین دور از مسابقات شناورهای کارتنی در اسفندماه ماه 1398 به میزبانی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و با حضور دانشجویان سراسر کشور برگزار می شود.

شایان ذکر است که اولین دور این مسابقات در سطح دانشگاه در سال 1396 و دومین دور آن در سال 1397 و در سطح دانشگاه های استان خوزستان و با استقبال بی نظیر دانشجویان در محل رودخانه اروند صغیر واقع در جزیره مینو به اجرا درآمد .

بر اساس اعلام دبیرخانه مسابقات ، دانشجویان علاقمند از دانشگاه های سراسر کشور اعم از دولتی ، آزاد و غیره می توانند تا تاریخ 15 بهمن ماه با مراجعه به سایت www.kmsu.ac.ir فرم تقاضای شرکت در مسابقه را تکمیل و یا جهت اطلاعات بیشتر با دبیرخانه مسابقات به شماره  06153534115 تماس حاصل فرمایند.

فیروزه زندی / خبرنگار فرهنگی دانشگاه


نظر شما :