نهمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس دانشجویان سراسر کشور برگزار می شود

فراخوان نهمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس دانشجویان سراسر کشور

تعداد بازدید:۵۵۹
اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری، در راستای شناسایی و حمایت از استعدادهای دانشجویی، نهمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس دانشجویان سراسر کشور را برگزار می‌کند.
فراخوان نهمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس دانشجویان سراسر کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، این جشنواره با هدف شناسایی، معرفی، تقدیر و پرورش استعدادهای جوان حوزه فیلم کوتاه و عکس و همچنین در جهت افزایش نشاط اجتماعی میان دانشجویان سراسر کشور با رقابت در یک عرصه فرهنگی و هنری، در هفته اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ به میزبانی دانشگاه خلیج فارس برگزار خواهد شد.
بخش های مختلف این جشنواره شامل فیلم کوتاه، عکس و فیلمنامه در موضوعات اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر و روان‌گردان‌ها و زیست دانشجویی است و مهلت ثبت نام تا ۱۰ اسفندماه و مهلت ارسال آثار تا ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ می‌باشد.
اهداف راهبردی این دوره جشنواره شامل شناسایی و معرفی دانشجویان خلاق و مستعد در زمینه فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس و ایجاد زمینه حمایت از آنان، تقویت پویایی و نشاط در فضای عمومی نهاد دانشگاه به‌عنوان یکی از عوامل بازدارنده از آسیب‌ها و انحرافات اجتماعی به ویژه اعتیاد به مواد مخدر و روان‌گردان‌ها است.
این جشنواره در موضوعات آزاد، ویژه (پیشگیری از اعتیاد و روان‌گردان‌ها) و زیست دانشجویی و الزامات آن و درچهاربخش فیلم کوتاه، فیلم‌های صدثانیه‌ای، فیلمنامه و عکس برگزار می‌شود.
گفتنی است علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام در جشنواره و دریافت اطلاعات تکمیلی می‌توانند به آدرس الکترونیکی www.omidfestival.ir مراجعه کنند.


نظر شما :