رئیس همایش بین المللی مبانی دینی نظام سلامت در اسلام با تاکید بر آموزه های رضوی منصوب شد

۱۵ دی ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۷ کد : ۵۲۴۵۸ اخبار ستادی اخبار داغ
تعداد بازدید:۲۲۲
با حکم دکتر غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی، حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر عسکر دیرباز، رئیس دانشگاه قم به عنوان رئیس همایش بین المللی مبانی دینی نظام سلامت در اسلام با تاکید بر آموزه های رضوی منصوب شد.
رئیس همایش بین المللی مبانی دینی نظام سلامت در اسلام با تاکید بر آموزه های رضوی منصوب شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، با حکم دکتر غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی، حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر عسکر دیرباز، رئیس دانشگاه قم به عنوان رئیس همایش بین المللی مبانی دینی نظام سلامت در اسلام با تاکید بر آموزه های رضوی منصوب شد.

در متن حکم آمده است:

خدمت در آستان پرفیض و قدسی امام رضا(ع)، بی‎تردید سعادتی بی‌بدیل و افتخاری والاست. نظر به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزشمندتان، به موجب این حکم به عنوان «رئیس همایش بین المللی مبانی دینی نظام سلامت در اسلام با تاکید بر آموزه های رضوی» منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و برنامه‌ریزی و نظارت مناسب و بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص دانشگاه، در راستای هرچه پربارتر برگزار نمودن همایش موفق و مؤید باشید.

شایان ذکر است این همایش در راستای برنامه جامع نهضت رضوی در دانشگاهها و با همکاری بنیاد بین المللی هنری و فرهنگی امام رضا(ع) و به میزبانی دانشگاه قم برنامه ریزی شده است.

بیژن سهیلی/ 52458.98


نظر شما :