طی احکام جداگانه ای از سوی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم:

دبیر و دبیر اجرایی نهمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس دانشجویان سراسر کشور(اُمید) منصوب شدند

تعداد بازدید:۸۹۰
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم طی احکام جداگانه ای اَنیس ناصری و اصغر عالی لقب را به عنوان دبیر و دبیر اجرایی نهمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس دانشجویان سراسر کشور منصوب کرد
دبیر و دبیر اجرایی نهمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس دانشجویان سراسر کشور(اُمید) منصوب شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، دکتر غلامرضا غفاری در این احکام آورده است: فیلم و عکس، نقش مهمی در واکاوی مسائل اجتماعی و فرهنگی ایفا نموده و می تواند در تولید نشاط و پویایی جامعه دانشجویی و دانشگاهی مؤثر باشد و برگزاری رویدادهای هنری در فضای دانشگاهی فرصت مناسبی را به منظور شناسایی و معرفی استعدادهای جوان فراهم می­آورد.

وی در بخش دیگری از این حکم با اشاره به ضرورت هماهنگی دبیران با سایر ارکان جشنواره از جمله شورای سیاستگذاری خواستار ایجاد زمینه افزایش مشارکت دانشجویان و افراد مستعد در این عرصه شده است.

دکتر غفاری در این احکام همچنین بر لزوم صرفه جویی در هزینه ها و پرهیز از هزینه های غیر ضروری تأکید نموده و ابراز امیدواری کرد: در تعامل با دستگاه های مرتبط و افراد صاحب نظر در زمینه تولید فیلم کوتاه و عکس جشنواره مطلوبی برگزار شود.

شایان ذکر است: اَنیس ناصری دانش آموخته رشته سینما از دانشگاه تهران و فعال در عرصه فیلم نامه نویسی و کارگردانی فیلم های کوتاه است.

وی در طول سال های اخیر با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سیما فیلم، شبکه آی فیلم و جام جم همکاری داشته است.

همچنین اصغر عالی لقب نیز هم اکنون مدیریت امور فرهنگی دانشگاه خلیج فارس را بر عهده داشته و برگزاری رویدادها و جشنواره های متعددی را در کارنامه دارد.


( ۳ )

نظر شما :