تقدیر از فرزندان ممتاز کارکنان و اعضا هیئت علمی دانشگاه سلمان فارسی در روز دانش‌آموز

دکتر رضایی خطاب به دانش‌آموزان: اوقات فراغت‌تان را در کتابخانه‌ها بگذرانید
۱۵ آبان ۱۳۹۸ | ۲۱:۱۳ کد : ۵۰۹۳۵ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۷۲
همزمان با روز دانش‌آموز و طی مراسمی از فرزندان ممتاز کارکنان و اعضا هیئت علمی دانشگاه سلمان فارسی که در بخش‌های فرهنگی و تحصیلی موفقیت‌هایی را کسب نموده بودند، تقدیر به عمل آمد.
تقدیر از فرزندان ممتاز کارکنان و اعضا هیئت علمی دانشگاه سلمان فارسی در روز دانش‌آموز

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه سلمان فارسی کازرون؛ بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه سلمان فارسی کازرون، دکتر مهدی رضایی، معاون فرهنگی دانشگاه در این مراسم ضمن گرامی‌داشت یوم‌الله 13 آبان و خوش‌آمدگویی به دانش‌آموزان ممتاز و خانواده‌های آنها، طی سخنانی خاطر نشان نمود: در کنار درس خواندن وجوه مختلف دیگری همچون ایمان به پروردگار، ادب و نزاکت، پرداختن به ورزش، توجه به نظم، حفظ حرمت معلمان، پاکیزگی مدرسه و شهر، کمک به هم کلاسی‌ها و انسان‌های نیازمند و... را نیز باید رعایت کنید تا بتوانید به عنوان یک دانش‌آموز موفق و نمونه برای خودتان، خانواده و جامعه نقشی مثبت و ماندگار برجای بگذارید.
وی در ادامه با تأکید بر لزوم توجه به مقوله‌های مختلف فرهنگی که می‌توانند در دوران تحصیل به ساخت شخصیت اجتماعی دانش‌آموزان کمک نمایند، خطاب به دانش‌آموزان حاضر خاطر نشان نمود: سعی کنید اوقات فراغت‌تان را در کتابخانه‌ها بگذرانید. حتی اگر قصد مطالعه هم ندارید ماهی یک بار به یک کتابخانه بروید و نگاهی به کتاب‌ها بیندازید. کتابخانه‌ها بوستان‌های اندیشمندان و دریاهای علم هست. سعی کنید علاوه بر کتاب‌های درسی هر ماه یک کتاب، حتی اگر شده یک کتاب قصه بخوانید.
در ادامه این مراسم، حمیدرضا رئیسی، مدیر امور اداری دانشگاه نیز طی سخنانی ضمن گرامی‌داشت روز 13آبان و تقدیر از تلاش فرزندان کارکنان و اعضا هیئت‌عملی دانشگاه برای کسب موفقیت‌های فرهنگی و تحصیلی، ابراز امیدواری نمود روند موفقیت‌های تحصیلی دانش‌آموزان با تداوم تلاش‌ها و استفاده از ظرفیت‌های علمی و فرهنگی خانواده‌هایشان همچنان تداوم یابد.
شایان ذکر است در این مراسم که با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی و معاونت اداری و مالی دانشگاه و در روز 13 آبان برگزار گردید، از دانش‌آموزانی که در زمینه‌های فعالیت‌های مذهبی، هنری، علمی و ورزشی موفقیت‌هایی را به دست آورده بودند با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تقدیر به عمل آمد./‏حسین‬ امیرعضدی


( ۱ )

نظر شما :