با استقبال کم نظیر دانشجویان:

نمایشگاه "کتاب های پاره پاره" گشایش یافت

۱۶ مهر ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۸ کد : ۵۰۳۳۹ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۲
هفتمین دوره نمایشگاه کتاب های پاره پاره همانند سال های گذشته توسط انجمن اسلامی دانشجویان در دانشگاه سمنان درحال برگزاری می باشد.
نمایشگاه "کتاب های پاره پاره" گشایش یافت

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه سمنان ، هرساله در دانشگاه سمنان، نمایشگاهی با عنوان «کتاب‌های پاره پاره» برگزار و دانشجویانی که به کتاب‌های دست دوم خود نیاز ندارند، کتاب‌های خود را با قیمت پائین‌تر در این نمایشگاه عرضه می‌کنند.

در این نمایشگاه که هر ساله و با هدف تسهیل خرید کتاب توسط دانشجویان، علی الخصوص دانشجویان جدیدالورود برپا می‌شود، ابتدا دانشجویان ترم‌های بالاتر کتاب‌های خود را همراه با قیمت پیشنهادی خود به دفاتر انجمن اسلامی تحویل داده، سپس این کتب جمع آوری شده در نمایشگاهی تحت عنوان نمایشگاه «کتاب پاره پاره» عرضه شده و دانشجویان ترم‌های پایین‌تر با توجه به نیازشان این کتب را خریداری می‌کنند.در مرحله آخر واحد علمی صنفی انجمن اسلامی دانشجویان به عنوان متولی این امر پول کتب به فروش رسیده را به صاحبان آن پرداخت می‌نماید و کتب به فروش نرسیده به دانشجویان عودت داده می‌شود.

لازم به ذکر است، نمایشگاه «کتاب های پاره پاره » 13لغایت  17 مهرماه سال جاری از ساعت 8 الی 18 جنب پردیس شهدای دانشگاه سمنان دایر می باشد


نظر شما :