موکب های دانشگاهی:

اعلام آمادگی دانشگاه پیام نور به منظور پذیرایی از زوار اربعین

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۶ کد : ۴۹۷۰۹ اخبار ستادی اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۶
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور از آمادگی موکب های این دانشگاه برای پذیرایی و اکرام زوار اربعین خبر داد.
اعلام آمادگی دانشگاه پیام نور به منظور پذیرایی از زوار اربعین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، از دانشگاه پیام نور، «محمد هادی امین ناجی» از آمادگی موکب های دانشگاه پیام نور برای پذیرایی و اکرام زوّار اربعین خبر داد.
وی گفت: در آستانه اربعین امام حسین (ع)، دانشگاهیان دانشگاه پیام نور مصمم هستند تا با شرکت در راهپیمایی عظیم اربعین ، در این حرکت مردمی سهیم شوند و از این رو موکب های این دانشگاه دراستان های خوزستان ، ایلام و شهر مقدس نجف اشرف برای پذیرایی و اکرام زوّار اربعین حسینی (ع) پیش بینی شده است.
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه راهپیمایی اربعین حسینی هر سال توسط مردم اداره می شود، افزود: دانشگاه پیام نور نیز در کنار دیگر اقشار مردم برای ساماندهی این مراسم، از طریق هیات نور الثقلین و با تشکیل کمیته ساماندهی مشارکت مردمی 'دانشجویان ، اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور سراسر کشور ' اقدام به جذب کمکهای مردمی کرده است.


وی یادآور شد: در این راستا کمک های نقدی از طریق واریز به حساب 0336810232003 و شماره کارت 4687-5500-6916-6037 به نام ترابی–فروزان و نیز کمک های غیر نقدی در دانشگاه های پیام نور استان ها جمع آوری شده است.
وی با عنوان اینکه علاوه بر اعضای هیات علمی و کارکنان داخل کشور، کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز کابل نیز در این امر خیر مشارکت و همراهی کرده اند، گفت: حضور گسترده دانشگاهیان پیام نور در ساماندهی این حرکت ارزشی قابل تقدیر است.


نظر شما :