زمان برگزاری یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی اعلام شد

۱۴ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۱ کد : ۴۹۱۶۷ اخبار برگزیده اخبار ستادی اخبار داغ
تعداد بازدید:۲۵۵
تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری زمان برگزاری یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی را اعلام کرد.
زمان برگزاری یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی اعلام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ به نقل از ایرنا، غلامرضا غفاری اظهار داشت: آیین اختتامیه یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی روز سه شنبه پنجم شهریور ماه در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

وی افزود: این جشنواره سراسری با شرکت بیش از ۲۸ هزار نشریه و اثر در پنج بخش نشریات برتر، آثار برتر، بخش ویژه، نویسندگان برتر و فضای مجازی شهریور ماه امسال با معرفی برگزیدگان هر بخش به کار خود پایان خواهد داد.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: داوری جشنواره در سه مرحله و توسط کارشناسان، صاحب نظران مطبوعات و استادان روزنامه‌نگاری انجام شد. از مجموع کل آثار ارسالی در هر رسته، ۱۰ درصد آثاری که بیشترین امتیاز را در مرحله اول کسب کردند به مرحله دوم داوری راه یافته و از بین آثار و نشریات راه یافته به مرحله دوم،  تعداد ۱۰ اثر در هر رسته برای انتخاب آثار و نشریات برگزیده به مرحله نهایی داوری راه پیدا کرده است.
غفاری خاطر نشان کرد: جلسه داوری نهایی جشنواره به صورت حضوری با حضور استادان و پیشکسوتان روزنامه نگاری کشور اواخر هفته آینده در محل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود. 

فراخوان یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی از پاییز سال گذشته در تمام دانشگاه های کشور آغاز شد، اما به دلیل برخی مشکلات این جشنواره به موقع برگزار نشد.


( ۷ )

نظر شما :