پوستر سی و چهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور رونمایی شد

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۲:۱۳ کد : ۴۷۶۸۰ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۳۹۷
طی مراسمی با حضور دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پوستر سی و چهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور در بخش دانشگاهی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم رونمایی شد.
پوستر سی و چهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور رونمایی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ طی مراسمی با حضور دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پوستر سی و چهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور در بخش دانشگاهی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم رونمایی شد. دکتر غفاری در این مراسم که با حضور جمعی از معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های منطقه یک کشور انجام شد ضمن اعلام دانشگاه قم به عنوان میزبان جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور بیان کرد جشنواره مذکور در شهریورماه ۹۸ برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است این جشنواره در بخش های آوایی، معارفی، پژوهشی، فناوری، ادبی و هنری برگزار خواهد شد و دبیرخانه آن در دانشگاه قم به آدرس: قم، بلوار امین، بلوار الغدیر، بعد از شهرک قدس، سازمان مرکزی دانشگاه قم، حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی، دفتر فعالیت های قرآنی مستقر می باشد. همچنین دبیرخانه مرکزی جشنواره در اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قرار دارد.


( ۵ )

نظر شما :

سجاد نیک مرادی ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ | ۲۳:۲۶
جوایز دوره سی و سوم رو پس کی پرداخت میکنید؟ نگذارید آه این همه جوون پشت سرتون باشه. تا کی وعده و وعید؟