تقدیر معاون فرهنگی و اجتماعی از اقدامات دانشگاه فرهنگیان در مسئولیت بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۳:۲۰ کد : ۴۷۵۷۵ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۶۴۱
دکتر غلامرضا غفاری با اشاره به مسئولیت دانشگاه فرهنگیان در بخش دانشگاهی بیست و هفتمین نمایشگاه قرآن کریم، تصریح کرد: با توجه به نقش، ماموریت و رسالت های دانشگاه فرهنگیان که نوع تربیت نیروی انسانی را بر عهده دارد و دستاوردهای علمی و آموزشی بسیاری که از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان وجود دارد، یقین داریم که امسال شاهد رشد بخش دانشگاهی در نمایشگاه قرآن هستیم.
تقدیر معاون فرهنگی و اجتماعی از اقدامات دانشگاه فرهنگیان در مسئولیت بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ دکتر غلامرضا غفاری با اشاره به مسئولیت دانشگاه فرهنگیان در بخش دانشگاهی بیست و هفتمین نمایشگاه قرآن کریم، تصریح کرد: با توجه به نقش، ماموریت و رسالت های دانشگاه فرهنگیان که نوع تربیت نیروی انسانی را بر عهده دارد و دستاوردهای علمی و آموزشی بسیاری که از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان وجود دارد، یقین داریم که امسال شاهد رشد بخش دانشگاهی در نمایشگاه قرآن هستیم.

وی ادامه داد: آشنایی دانشجویان با آموزه های قرآنی می تواند بسیار موثر و کمک بزرگی به جامعه علمی کشور باشد و دانشگاه فرهنگیان در عرصه های فرهنگی پیشرو و اقدامات مناسبی انجام داده است و دانشجو معلمان این دانشگاه توجه بسیاری به آموزه های دینی، فرهنگی و قرآنی دارند. وی در پایان سخنان خود، از اقدامات دانشگاه فرهنگیان در مسئولیت بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن تقدیر کرد.


نظر شما :