جلسه کمیته علمی جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی در زمینه مسائل و آسیب‌های اجتماعی برگزار شد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۵:۱۰ کد : ۴۷۴۶۵ اخبار ستادی اخبار دانشگاه گزارش تصویری
تعداد بازدید:۱۱۹۵
این جشنواره با مشارکت و همکاری سازمان امور اجتماعی کشور و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و انجمن‌های علمی مرتبط، به میزبانی دانشگاه مازندران برگزار می شود.
جلسه کمیته علمی جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی در زمینه مسائل و آسیب‌های اجتماعی  برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ در جلسه‌ای که روز شنبه مورخ ۲۱ / ۰۲ /۱۳۹۸ با حضور مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران و مدیران گروه‌های علمی جشنواره برگزار شد؛ دکتر زهرا پارساپور، ضمن تشریح روند اطلاع رسانی، گزارشی از آثار ارسالی به دبیرخانه مرکزی ارائه نمودند.

دبیر جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی بیان کرد: تاکنون در پنج محور «مسائل و آسیب‌های اجتماعی جامعه، مسائل و آسیب‌های اجتماعی ازدواج و خانواده، مسائل اجتماعی و فرهنگی نظام آموزش عالی کشور، ناهنجاری‌های فردی و اجتماعی در رابطه با فضای مجازی و سایر» پایان‌نامه‌ها و رساله‌های کارشناسی ارشد و دکترا در سامانه جشنواره به ثبت رسیده که بیشترین فراوانی مربوط به رشته‌های علوم اجتماعی بوده‌است. در ادامه جلسه درباره شاخص‌های نهایی داوری آثار و چگونگی فرآیندهای آن میان اعضاء بحث و تبادل نظر صورت گرفت.


( ۱ )

نظر شما :