پنجمین جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار شد

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۲۰:۲۰ کد : ۴۷۴۶۲ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۳
به منظور ترویج فرهنگ اسلامی ازدواج و گسترش الگوهای ازدواج آسان، مراسم جشنی برای زوج‌ های جوان دانشجو در دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار شد.
پنجمین جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه سلمان فارسی کازرون؛ به منظور ترویج فرهنگ اسلامی ازدواج و گسترش الگوهای ازدواج آسان، مراسم جشنی برای زوج‌های جوان دانشجو در دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار شد. در این مراسم، بیست و یک زوج دانشجوی این دانشگاه که تاریخ عقد ازدواج آنها مربوط به دوران دانشجویی بود و در سال ۱۳۹۷ اتفاق افتاده بود شرکت کردند.

در ابتدای این مراسم رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون، دکتر انوشیروان غفاری پور به بیان سخنرانی پرداختند. دکتر غفاری پور ضمن بیان ضرورت ازدواج برای انسان، آن را مایه سلامت روح و جسم دانستند. وی خطاب به حاضران مجلس بیان نمودند که برای ترویج ازدواج آسان بدان شکلی که در شریعت بر آن تاکید شده است، لازم است تا با شکستن بدعت های غیر ضروری که بعضاً به شکل بت درآمده اند، هر کسی قهرمان زندگی خود باشد.

مراسم جشن ازدواج دانشجویی این دانشگاه، با برگزاری تئاتر و دیگر برنامه‌های شاد و مفرح همراه بود و در پایان از زوج‌های جوان با تقدیم هدایایی تقدیر شد. این مراسم عصر روز سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار شد و علاوه بر خانواده زوج‌های جوان، مورد استقبال کم‌نظیر دیگر دانشجویان نیز قرار گرفت. لازم به ذکر است که این مراسم همه ساله از طرف معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سلمان فارسی در اردیبهشت ماه برگزار می گردد./‏حسین ‬امیرعضدی


( ۱ )

نظر شما :