دومین جشنواره درون دانشگاهی رویش دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد

۲۲ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۰ کد : ۴۶۵۰۶ اخبار ستادی جشنواره ملی رویش
تعداد بازدید:۱۸۲۷
از دستاوردها و آثار کانون¬های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی برگزیده مراکز آموزشی در مراسم اختتامیه جشنواره رویش با حضور ریاست دانشگاه تجلیل بعمل آمد.
دومین جشنواره درون دانشگاهی رویش دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه، دکتر امید، در این مراسم طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از تمامی عوامل و دست اندرکاران برپایی جشنواره مذکور، جشنواره رویش و دیگر جشنواره‌های فرهنگی و دانشجویی را فرصتی مناسب جهت حضور و در کنار هم قرار گرفتن دانشجویان با توجه به گستردگی و پراکندگی دانشگاه جامع علمی کاربردی عنوان نمود. ایشان از همه رؤسای واحدهای استانی خواست تا ضمن حمایت و پشتیبانی از کانون‌های فرهنگی هنری، کوشش نمایند تا به ازای هر مرکز آموزش علمی کاربردی یک کانون فرهنگی هنری تشکیل گردد و در جشنواره‌های آتی حضور گسترده‌تری داشته باشند.

وی افزود: کانون‌های فرهنگی و هنری طیف وسیعی از دستاوردها، توانمندی‌ها و زمینه‌های تخصصی گوناگون را در برمی گیرد، وجه تمایز کانون‌های مذکور با انجمن‌های صنفی، ورزشی و... که همه در نوع خود ارزشمند هستند را در وجود تنوع و گوناگونی موجود درآن ها دانست تا جایی که هیچ زمینه‌ای وجود ندارد که مورد علاقه دانشجویان باشد ولی در کانون‌ها به چشم نیاید.

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی در پایان سخنرانی خود اظهار امیدواری کرد با وجود همتی که در همه رؤسای استان‌ها و مراکز آموزش علمی کاربردی و به ویژه دانشجویان مشاهد می‌گردد، بتوان به اهداف مذکور به نحوی مطلوب دست یافت.

همچنین در این جشنواره آثار و دستاوردهای کانون‌های مراکز آموزشی از ۲۵ استان کشور در ۴ زمینه اصلی ادبی و هنری، اجتماعی، دینی و مذهبی و فرهنگ و اندیشه و بیش از ۳۰ موضوع ارائه گردیده است.

لازم به ذکر است؛ این جشنواره در مدت ۳ روز در فضایی به وسعت ۱۱۰۰۰ متر مربع و با حضور بیش از ۴۰ غرفه از ۲۱ استان کشور برگزار گردید. که حدود ۴۰۰۰ نفر دانشجو از مراکز علمی کاربردی در این جشنواره حضور داشتند که در ۳۷ کارگاه شرکت و از نمایشگاه بازدید نمودند.


‌‌‌‌
‌‌‌‌‌‌‌

 


( ۵ )

نظر شما :