جشنواره «بهترین دستاوردها و طرح‌های مدیریت سبز» دانشگاه شهید چمران برترین‌های خود را شناخت

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۵ کد : ۴۶۴۳۳ اخبار برگزیده اخبار ستادی اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۶۶۰
آیین پایانی دومین هفته مدیریت سبز دانشگاه شهید چمران اهواز صبح امروز بیستم اسفند ۱۳۹۷ برگزار شد و برگزیدگان جشنواره بهترین دستاوردها و طرح های پیشنهادی مدیریت سبز معرفی و تقدیر شدند.
جشنواره «بهترین دستاوردها و طرح‌های مدیریت سبز» دانشگاه شهید چمران برترین‌های خود را شناخت

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز؛ در این مراسم آرای هیئت داوران جشنواره در دو بخش طرح‌های برتر پیشنهادی و دستاوردهای برتر پیشنهادی در حوزه مدیریت سبز دانشگاه اعلام و با اهدای تندیس جشنواره، سپاس‌نامه و جوایز نقدی از برگزیدگان تقدیر شد.

بنا به این گزارش، در بخش طرح‌های پیشنهادی، ماندانا عسکری برای طرح «اصلاح فرایند تبلیغات محیطی دانشگاه» رتبه نخست را از آن خود کرد. همچنین محمدرضا نغنایی‌زاده برای طرح «الکترونیکی کردن فرایند دانش‌آموختگی» حائز مقام دوم شد. رتبه سوم این بخش از جشنواره نیز به نسرین احمدی برای طرح «دانشگاه سبز» تعلق گرفت.

بنا بر نظر هیئت داوران، در بخش بهترین دستاوردهای مدیریت سبز، رتبه نخست را دکتر بهروز زرگر مدیر آزمایشگاه مرکزی دانشگاه برای «اصلاح و بهبود فرایندها و ساختارها و بهینه‌سازی مصرف آب» کسب کرد. دکتر بیژن برازنده مدیر موزه علم و طبیعت دانشگاه نیز برای «ارتقای بهره‌وری استفاده از امکانات موجود و مدیریت پسماند» مقام دوم را از آن خود کرد. همچنین رتبه سوم این بخش به طور مشترک به دکتر علیرضا جلیلی‌فر معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه و محمد پشم‌فروش مسئول شاخه تولید محتوای مرکز نوآوری و خلاقیت دانشگاه، برای «ارتقای بهره‌وری، استفاده مناسب از امکانات موجود، بهینه‌سازی مصرف تجهیزات دانشگاه و بازگشت مواد به چرخه استفاده» تعلق گرفت.

بنا به این گزارش، در بخش بهترین دستاوردهای مدیریت سبز دانشگاه، هیئت داوران پس از بررسی مستندات ارسالی از واحدهای مختلف دانشگاه، دکتر منصور مرعشی رئیس دانشکده علوم تربیتی و روان‌شناسی و دکتر محمدجواد رشتی مدیر فناوری و اطلاعات دانشگاه را «شایسته تقدیر» معرفی کردند.

سمانه کیامنش / ‏‬دانشگاه شهید چمران اهواز

کلید واژه ها: دانشگاه شهید چمران اهواز


نظر شما :