اعزام دانشجویان دانشگاه‌ تربت حیدریه به اردوی راهیان نور

تعداد بازدید:۷۷۳
دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان تربت حیدریه در قالب کاروان راهیان نور دانشجویی، شانزدهم و هفدهم اسفندماه ۱۳۹۷ به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند.
اعزام دانشجویان دانشگاه‌ تربت حیدریه به اردوی راهیان نور

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه تربت حیدریه، دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان تربت حیدریه در قالب کاروان راهیان نور دانشجویی، شانزدهم و هفدهم اسفندماه ۱۳۹۷ به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند و در این دوره از اردوی راهیان نور بیش از چهل نفر از دانشجویان دانشگاه دولتی تربت حیدریه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

جابر حجتی مدیر امور فرهنگی دانشگاه تربت حیدریه در این باره افزود: به همت بسیج دانشجویی شهرستان و همکاری دانشگاه دولتی تربت حیدریه بیش از چهل نفر از دانشجویان علاقمند این دانشگاه برای بازدید از مناطق عملیاتی و جنگی دوران هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند.
وی گفت: ارتقا و ترویج فرهنگ ایثار و دفاع مقدس به نسل جوان به ویژه دانشجویان می تواند یادآور حماسه‌ها و ایثارگری های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس باشد.
حجتی، توسعه، ترویج و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان انقلاب اسلامی را از اهداف اعزام دانشجویان در قالب کاروان راهیان نور دانست./‏

کلید واژه ها: اردوی راهیان نور


نظر شما :