برگزاری کارگاه آموزشی شناخت و تاریخ انقلاب اسلامی

۲۱ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۲ کد : ۴۵۵۳۲ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۷۴
به مناسبت دهه فجر و چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی کارگاه آموزشی انقلاب اسلامی توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی، ویژه کارکنان دانشگاه سلمان فارسی در سالن کنفرانس این دانشگاه برگزار شد.
برگزاری کارگاه آموزشی شناخت و تاریخ انقلاب اسلامی

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه سلمان فارسی کازرون؛ کارگاه آموزشی انقلاب اسلامی توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی، ویژه کارکنان دانشگاه سلمان فارسی به مناسبت دهه فجر و چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در سالن کنفرانس این دانشگاه برگزار شد.

دکتر ابوذر خسروی معاون آموزشی - پژوهشی و مدرس کارگاه در ابتدای برنامه به تعاریفی از انقلاب پرداختند و سپس به انقلاب‌های مهم در دنیا اشاره نمودند.

مدرس کارگاه افزوند که: انقلاب اسلامی ایران تفاوت هایی با دیگر انقلاب ها در ماهیت داشت که از جمله می توان به داشتن رهبری مذهبی و مرجع تقلید اشاره کرد. همچنین می توان دو مورد مهم دیگر بیان کرد که عبارت اند از ماهیت هم زمان ضد استکباری و ضد استبدادی این انقلاب. دکتر خسروی در ادامه به مباحثی همچون زمینه های انقلاب در ایران، بیداری اسلامی، اصول گرایی اسلامی و... پرداختند.

در انتهای برنامه پرسش و پاسخ در خصوص مباحث کارگاه برگزار شد که کارکنان سوالات خود را پرسیدند و مدرس کارگاه به سوالات جواب دادند./‏حسین‬ امیرعضدی


( ۱ )

نظر شما :