با حکم معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم:

دبیر اجرایی اولین جشنواره سراسری هنر دیجیتال منصوب شد

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۴ کد : ۴۵۴۹۲ اخبار برگزیده اخبار ستادی جشنواره هنر دیجیتال
تعداد بازدید:۱۱۳۱
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم طی حکمی، دکتر بیژن اربابی را به عنوان دبیر اجرایی اولین جشنواره سراسری هنر دیجیتال منصوب کرد.
دبیر اجرایی اولین جشنواره سراسری هنر دیجیتال منصوب شد

دکتر غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، طی حکمی، دکتر بیژن اربابی، معاون فرهنگی دانشگاه هنر تهران را به عنوان دبیر اجرایی اولین جشنواره سراسری هنر دیجیتال منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ در این حکم آمده است:

هنر دیجیتال، نتیجه ترکیب ذوق و قریحه با تکنیک و ابزارهای نوین است که می‌تواند دریچه‌ای بدیع در خلق معنای هنر ایجاد نماید و برگزاری رویدادی سترگ در این قسم از هنر، بستر ساز شناخت و معرفی استعدادهای جوان به شمار می‌رود.

لذا نظر به مراتب تخصص، تعهد و تجارب ارزنده جناب عالی بنا به پیشنهاد رئیس محترم دانشگاه به موجب این ابلاغ به عنوان دبیر اجرایی اولین جشنواره سراسری هنر دیجیتال منصوب می‌شوید.

در این حکم بر برقراری ارتباط و تعامل مؤثر با گروه‌های دانشجویی، نهادها و دستگاه‌های مرتبط به منظور استفاده از ظرفیت‌های فرابخشی و پرهیز از هزینه‌های غیر ضروری به عنوان یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های دبیر تاکید شده است.

همچنین در حکم بیژن اربابی ابراز امیدواری شده است که سایه تعامل و همکاری با دبیر جشنواره و نیز اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره و نیز سایر صاحبنظران در این عرصه، زمینه مشارکت هر چه گسترده‌تر دانشجویان مستعد را در این رویداد فراهم نمائید.

 


نظر شما :