دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای فارس میزبان نخستین نشست مدیریتی کانون‌های فرهنگی و هنری کشور

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۴ کد : ۴۵۴۴۹ اخبار دانشگاه اخبار منتخب دانشگاه
تعداد بازدید:۲۸۸
نخستین نشست مدیریتی مجامع کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای کشور ۱۴ تا ۱۷ بهمن ۹۷ در شیراز برگزار می‌شود.
دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای فارس میزبان نخستین نشست مدیریتی کانون‌های فرهنگی و هنری کشور

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه ای؛ این نشست با محوریت کانون‌های قرآن و عترت و هلال احمر با هدف ارتقاء سطح دانش و مهارت مدیریتی دبیران دانشجویی، تقویت و انسجام فعالیت‌ها و تشکیل مجامع کانون‌های فرهنگی و هنری برگزار می‌شود.

در این نشست حدود ۳۵۰ نفر ازکارشناسان فرهنگی، دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌های فنی وحرفه‌ای از سراسر کشور حضور دارند و با اصول آینده‌نگری، مسئله‌شناسی و برنامه‌‌‌ریزی فرهنگی، اصول کار تیمی و تشکیلاتی، مدیریت فرهنگی بر مدار ارزش‌ها و تشکیل کارگروه‌های منطقه‌ای آشنا می‌شوند.

تبادل تجارب و ایده‌های کارشناسان برتر کانون‌ها، توسعه مهارت‌های ارتباطی، تاب‌آوری فرهنگی، احیاء کانون‌های قرآن و عترت و همچنین احیاء کانون‌های هلال احمر از دیگر موضوع‌هایی است که در نشست مدیریتی مجامع کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد.

جامعی با بیان اینکه تمام هماهنگی‌های لازم برای میزبانی شایسته از این رویداد در شیراز، پیش‌بینی و برنامه‌ریزی لازم نیز صورت گرفته است، افزود: در این راستا جلسه‌هایی برگزار و کمیته‌های مختلف نیز برای اجرای بهتر امور شامل کمیته اجرایی، پذیرش و اسکان، کمیته روابط‌عمومی، کمیته پشتیبانی و تدارکات تشکیل شده است.

همچنین کمیته ویژه آموزش نیز به منظور برنامه‌ریزی و نظارت بر کارگروه‌های قرآن و عترت و هلال احمر نیز با حضور کارشناسان برتر کانونی و چهره‌های موفق کانونی با نظارت دفتر برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی تشکیل شده که در پایان دوره نیز، گواهی حضور برای دانشجویان صادر می‌شود. امیر صالحی مقدم


نظر شما :