مهلت ثبت نام در دومین جشنواره ملی زن و علم تمدید شد

۰۹ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۹ کد : ۴۵۲۲۲ اخبار برگزیده اخبار ستادی جشنواره ملی زن و علم
تعداد بازدید:۱۲۴۲
مهلت ثبت نام در دومین جشنواره ملی زن و علم (بزرگداشت مریم میرزاخانی) از سوی دبیرخانه این جشنواره تا پایان روز پنج شنبه ۱۱ بهمن ماه تمدید شد.
مهلت ثبت نام در دومین جشنواره ملی زن و علم تمدید شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ بنابر اعلام دبیرخانه دومین جشنواره ملی زن و علم (جایزه دکتر مریم میرزاخانی) و به دلیل استقبال مخاطبان از بخش‌های مختلف جشنواره مهلت ارسال آثار تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۱۱ بهمن ماه سال جاری تمدید شد. بنابراین علاقمندان به حضور در این جشنواره می توانند تا مهلت تعیین شده از طریق صفحه اطلاع رسانی این جشنواره در وبسایت این معاونت به آدرس farhangi.msrt.ir/fa/page/1094 ثبت نام نمایند.

دومین جشنواره ملی زن و علم با هدف بزرگداشت این بانوی نخبه ایرانی و همچنین تجلیل از زنان نخبه و فعال دانشگاهی برگزار می شود.

اساتید، محققان، اعضای هیأت علمی و پژوهشگران دانشگاه ها، مؤسسات آموزش عالی یا پژوهشی مورد تائید وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت و همچنین بانوان و دانشجویان صاحب اثر می توانند در این جشنواره ثبت نام نمایند.

در آئین اختتامیه جشنواره از برگزیدگان در هر یک از حوزه‌های رقابتی تقدیر و به هرکدام، تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا می‌شود.


( ۱ )

نظر شما :