نشست معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی منطقه ۸ کشور برگزار شد

۲۲ دی ۱۳۹۷ | ۱۴:۴۸ کد : ۴۴۷۶۶ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۹۱
نشست معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی منطقه ۸ کشور، به میزبانی دانشگاه سیستان و بلوچستان در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۷ برگزار شد.
نشست معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی منطقه ۸ کشور  برگزار شد

‌‌‌‌‌‌‌به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه سیستان و بلوچستان در این نشست یک روزه که با حضور مهندس عسکری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد، نشست های تخصصی مختلف از جمله نشست معاونین فرهنگی و اجتماعی، نشست مدیران فرهنگی و اجتماعی و نشست مشترک معاونین و مدیران فرهنگی و اجتماعی جهت هم افزایی مدیران دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی منطقه برگزار شد.

در این نشست درخصوص مباحثی همچون اردوهای دانشجویی، بودجه اختصاصی فرهنگی اجتماعی، و بازنگری در آیین نامه تشکل های دانشجویی مطرح و در خصوص آنها تبادل نظر گردید.

 

همچنین نشست با دکتر بندانی ریاست دانشگاه، مدیران و کارشناسان حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و نشست تشکل های دانشجویی شامل انجمن های علمی، کانون های فرهنگی، تشکل های دانشجویی و نشریات دانشجویی از سایر برنامه های حضور مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در این سفر یک روزه بود.
 

دانشگاه های هرمزگان، شهید باهنر کرمان، صنعتی سیرجان، جیرفت، زابل، سیستان و بلوچستان، ولایت ایرانشهر، دریانوردی و علوم دریایی چابهار، مجتمع آموزش عالی سراوان، فناوری و تحصیلات تکمیلی کرمان و ولی عصر (عج) رفسنجان در این نشست حضور داشتند،

لازم به ذکر است دبیرخانه شورای معاونان منطقه ۸ دانشگاه سیستان و بلوچستان و دکتر سید رضا بلاغت معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه دبیر این منطقه است


( ۲ )

نظر شما :