دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر میزبان دومین دوره مسابقات شناورهای کارتنی دانشگاههای استان خوزستان

۱۶ دی ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۹ کد : ۴۴۶۳۷ اخبار دانشگاه اخبار منتخب دانشگاه
تعداد بازدید:۶۶
دومین دوره مسابقات شناورهای کارتنی در دانشگاههای استان خوزستان و به میزبانی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر برگزار میگردد .
دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر میزبان دومین دوره مسابقات شناورهای کارتنی دانشگاههای استان خوزستان

به گزارش خبرنگار فرهنگی، به همت انجمن علمی کشتی سازی و با همکاری معاونت فرهنگی ومدیریت تربیت بدنی دانشگاه و با هدف پرورش استعدادها و خلاقیتها، تقویت کار گروهی و همچنین ایجاد فضای پر شور و نشاط در بین دانشجویان با رقابت در یک عرصه علمی - فرهنگی و هنری، دومین دور مسابقات شناورهای کارتنی در اسفندماه ماه ۱۳۹۷ به میزبانی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و با حضور دانشجویان کلیه دانشگاههای استان خوزستان برگزار می شود.

شایان ذکر است که نخستین دور این رقابتها که با استقبال کم نظیر دانشجویان مواجه شد در اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ و در محل رودخانه اروند صغیر واقع در جزیره مینو به اجرا درآمد.

بر اساس اعلام دبیرخانه مسابقات؛ کلیه دانشجویان دانشگاه های استان خوزستان اعم از دولتی، آزاد و غیره تا تاریخ ۱۵ بهمن ماه می توانند با مراجعه به سایت www.kmsu.ac.ir فرم تقاضای شرکت در مسابقه را تکمیل و یا جهت اطلاعات بیشتر با دبیرخانه مسابقات به شماره ۰۶۱۵۳۵۳۴۱۱۵ تماس حاصل نمایند. / ‏‬ فیروزه زندی خبرنگار فرهنگی دانشگاه


( ۱ )

نظر شما :