در راستای همکاری های مشترک:

تفاهم نامه همکاری اداره کل فرهنگی و اجتماعی با مرکز هنر های نمایشی حوزه هنری منعقد شد

تعداد بازدید:۱۵۸۴
‌‌‌‌‌‌‌طی جلسه ای با حضور مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری تفاهم نامه همکاری در حوزه تئاتر دانشگاهی منعقد گردید.
تفاهم نامه همکاری اداره کل فرهنگی و اجتماعی با مرکز هنر های نمایشی حوزه هنری منعقد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ در این جلسه که صبح امروز ۹ دی ماه در محل مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری برگزار شد، طرفین در خصوص تعاملات و همکاری فی ما بین و رشد و اعتلای تئاتر دانشگاهی بویژه تئاتر مناطق به بحث و تبادل نظر پرداختند.

بهره گیری مطلوب و هوشمند از ظرفیت های اجرایی طرفین، شناسایی و حمایت از گروه های برتر هنری به ویژه در حوزه تئاتر دانشگاهی در مناطق مختلف کشور، بسط و گسترش حضور استعداد های هنری در عرصه تئاتر فاخر بر اساس ساز و کار معین، ایجاد بستر لازم برای حضور متخصصان و صاحب نظران حوزه تئاتر دانشگاهی در استان ها برای انجام امور مشاوره ای از جمله اهداف این تفاهم نامه است.

همچنین از محور های همکاری مشترک یاد شده میتوان به مواردی همچون توانمند سازی گروه های تئاتر دانشجویی از طریق برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی با همکاری طرفین، مشارکت حوزه هنری در برگزاری جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی (بخش مناطق و سراسری)، همکاری در برگزاری یادواره دانشجویی تئاتر دفاع مقدس با مشارکت طرفین، همکاری در برگزاری سوگواره دانشجویی تئاتر عاشورایی با مشارکت طرفین، عضویت مدیر مرکز هنر های نمایشی حوزه هنری در شورای سیاست گذاری جشنواره تئاتر دانشگاهی اداره کل، هماهنگی حوزه هنری با مراکز تحت پوشش استانی خود به منظور انجام امور اجرایی لازم با دانشگاه های استانی در حوزه هنر های نمایشی، حمایت مادی و معنوی حوزه هنری از اجرای عمومی نمایش های برگزیده بخش مناطق و سراسری جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی و حمایت مادی و معنوی حوزه هنری از کانون های تئاتر دانشگاهی اشاره کرد. اشاره کرد.

 

 

کلید واژه ها: جشنواره تئاتر اداره کل فرهنگی و اجتماعی تفاهم نامه تئاتر دانشگاهی


( ۸ )

نظر شما :