معاون فرهنگی و اجتماعی طی پیامی:

‌‌‌‌‌‌‌از رئیس دانشگاه اصفهان به دلیل برگزاری موفق یازدهمین جشنواره ملی حرکت تقدیر کرد

۲۵ آذر ۱۳۹۷ | ۱۴:۴۲ کد : ۴۳۸۱۸ اخبار برگزیده اخبار ستادی جشنواره حرکت
تعداد بازدید:۱۱۰۲
‌‌‌‌‌‌‌دکتر غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم طی پیامی از دکتر هوشنگ طالبی، رئیس دانشگاه اصفهان به دلیل برگزاری موفق یازدهمین جشنواره ملی حرکت تقدیر کرد.
‌‌‌‌‌‌‌از رئیس دانشگاه اصفهان به دلیل برگزاری موفق یازدهمین جشنواره ملی حرکت تقدیر کرد

‌‌‌‌‌‌‌به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی؛ متن پیام به شرح زیر است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر هوشنگ طالبی
رئیس محترم دانشگاه اصفهان

برگزاری موفق «یازدهمین جشنواره حرکت» در دانشگاه اصفهان نوید بخش پویش و حرکتی بی بدیل در راه ارتقای کیفی فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی است. در سایه تدبیر و مساعی جناب‌عالی و همکاران پرتلاش دانشگاه بزرگ اصفهان، جریان بالنده دانشجویی عضو انجمن‌های علمی دانشجویی، یازدهمین جشنواره را با رویکردهای نوینی همچون حضور دانشجویان خارجی از کشورهای مختلف و دانشگاه‌های معتبر و حضور پررنگ بازار در کنار دانشجویان عضو انجمن‌های علمی دانشجویی به نظاره نشست. اکنون که جشنواره بین المللی حرکت به میزبانی دانشگاه اصفهان و در کمال شادابی علمی و نشاط اجتماعی برگزار گردید و بحمدالله رضایت دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی را نیز به دنبال داشته است، لازم می دانم از عنایات و حمایت‌های جنابعالی، جناب آقای دکتر شانظری معاون محترم فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، جناب آقای دکتر رضایی مدیر محترم فرهنگی دانشگاه، جناب آقای دکتر قنبری مدیر محترم برنامه ریزی دانشگاه و سرکار خانم جوانی کارشناس محترم انجمن‌های علمی دانشگاه و تیم اجرایی دانشجویی آن دانشگاه و همچنین همکاران پرتلاش و سخت کوش اداره کل فرهنگی واجتماعی وزارت متبوع تقدیر و تشکر به عمل آورم.

امید است با تدبیر و اهتمام جناب عالی و با توجه به سرمایه‌های ارزشمند انسانی و فضای کالبدی موجود در آن دانشگاه، شاهد افزایش تعاملات بین دانشگاه و ستاد فرهنگی وزارت متبوع باشیم. توفیق جنابعالی و خانواده بزرگ دانشگاه اصفهان را از خداوند متعال خواستارم.

 


( ۱ )

نظر شما :