در آستانه ۱۶ آذر؛

آیین گرامیداشت روز دانشجو در موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی خوزستان برگزار شد

۱۴ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۷ کد : ۴۳۵۲۹ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۹۰
به مناسبت گرامیداشت روز ۱۶ آذر و روز دانشجو مراسمی روز گذشته سه شنبه ۱۳ آذرماه در سالن آمفی تئاتر موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی خوزستان برگزار شد.
آیین گرامیداشت روز دانشجو در موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی خوزستان برگزار شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان، به مناسبت گرامیداشت روز ۱۶ آذر و روز دانشجو مراسمی با حضور مسئولان، معاونان فرهنگی و آموزشی و دانشجویان موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی خوزستان روز گذشته سه شنبه ۱۳ آذرماه در سالن آمفی تئاتر این موسسه برگزار شد.
در این مراسم دکتر علی بردیده، قائم مقام موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی خوزستان، ضمن تبریک این روز به فلسفه نام گذاری ۱۶ آذر به نام روز دانشجو اشاره و بر داشتن حس مطالبه گری صحیح و بجای دانشجویان تاکید کرد.

همچنین در این مراسم محمدرضا ایزدی، مدیر مرکز مشاوره این موسسه بر بهره مندی جوانان از زمان و عمر به ویژه در دوران دانشجویی که دوره ای طلایی است، اشاره داشت.
در ادامه این مراسم نیز دکتر سیاه پلو معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی این موسسه به بیان خاطرات دوران دانشجویی و مسائل آموزشی دانشجویان پرداخت. این مراسم به همت بسیج دانشجویی و معاونت فرهنگی دانشجویی موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی برپا شد.

اجرای مسابقات شاد و فرهنگی، اجرای نمایش و پخش نماهنگ دانشجویی از برنامه های این مراسم بود.

 


نظر شما :