با حکم معاون فرهنگی و اجتماعی:

‌‌‌‌‌‌‌دبیر هفتمین جشنواره کانون های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی "رویش" منصوب شد

تعداد بازدید:۲۷۱۶
دکتر غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، طی حکمی فروغ اسرافیلیان را به سمت «دبیر هفتمین جشنواره ملی دستاوردهای و توانمندی های کانون های فرهنگی هنری دینی و اجتماعی دانشجویان (رویش)» منصوب کرد.
‌‌‌‌‌‌‌دبیر هفتمین جشنواره کانون های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی "رویش" منصوب شد

در حاشیه برگزاری نشست دبیران شورای هماهنگی کانون های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی، دکتر غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، حکم دکتر فروغ اسرافیلیان، به عنوان «دبیر هفتمین جشنواره ملی دستاوردهای و توانمندی های کانون های فرهنگی هنری دینی و اجتماعی دانشجویان (رویش)» را اعطا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ در این حکم آمده است:

نظر به سوابق ارزنده سرکار عالی در عرصه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و به استناد دستورالعمل اجرایی هفتمین جشنواره ملی رویش به موجب این حکم به عنوان دبیر هفتمین جشنواره ملی دستاوردهای و توانمندی های کانون های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان (رویش) منصوب می شوید.

در این حکم ابراز امیدواری شده است دبیر جشنواره بتواند با بهره گیری از ظرفیت های علمی و اجرایی اساتید، دانشجویان و نخبگان و توانمندی های کانون های فرهنگی دانشگاه های کشور، همکاری و تعامل با شورای سیاستگذاری و دبیرخانه دایمی و دانشگاه میزبان جشنواره و همچنین جذب حمایت های مادی و معنوی از سازمان ها نهادهای مرتبط، رعایت امانت داری و صرفه جویی شاهد برگزاری شایسته این رویداد مهم فرهنگی و دانشجویی باشیم.


( ۵ )

نظر شما :

ابوالفضل ۳۰ آبان ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۰
با توجه به شایستگى هاى فراوان دکتر إسرائیلیان انتخاب شایسته و بجایى صورت گرفته است تبریک میگویم