در مرحله ملی سی و سومین جشنواره قرآن و عترت:

از برگزیدگان بخش‌های پژوهش و فناوری، ادبی و هنری جشنواره تقدیر شد

۲۶ آبان ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۳ کد : ۴۲۹۵۲ اخبار برگزیده اخبار ستادی جشنواره قرآن و عترت
تعداد بازدید:۲۰۳۸
همزمان با مراسم افتتاحیه سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور برگزیدگان بخش‌های پژوهش و فناوری، ادبی و هنری جشنواره معرفی و تقدیر شدند
از برگزیدگان بخش‌های پژوهش و فناوری، ادبی و هنری جشنواره تقدیر شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ مراسم افتتاحیه سی و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور صبح امروز در تالار دکتر رحیمی‌زاد دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.
در این مراسم وزیر علوم به همراه دکتر غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، دکتر فراهانی معاون فرهنگی وزیر بهداشت، حجت‌الاسلام محمدیان رئیس سابق دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها، دکتر شمس‌بخش مشاور و مدیر کل حوزه نظارتی وزارت علوم از برگزیدگان سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان در بخش‌های پژوهش، ادبی و هنری تقدیر کردند.

اسامی برگزیدگان بخش‌های پژوهش و فناوری، ادبی و هنری به شرح زیر است:

بخش فناوری

کانال‌های مجازی قرآنی
۱. سروش سالاری: دانشگاه فرهنگیان
۲. سحر محبی نسب: دانشگاه فنی و حرفه ای
۳. رامین امیراصلانی: وزارت علوم

اپلیکیشن
۱. حسین زارعی: وزارت علوم
۲. راضیه کلانتر نژادیان یوسفی: دانشگاه فنی و حرفه ای
۳. الهه بارونی نژاد: وزارت علوم

نرم افزار
۱. فاطمه غیبی: دانشگاه فرهنگیان
۲. محسن جلالی: وزارت علوم
۳. رضا منصوری: وزارت علوم



بخش فناوری

مقاله نویسی
۱. مهدی صالحی: وزارت بهداشت
۲. فرشاد گهتونی: دانشگاه فرهنگیان
۳. مهشید همتی: دانشگاه آزاد اسلامی

تلخیص کتاب
۱. طیبه قمری: دانشگاه فرهنگیان
۲. احسان کشت ورز: دانشگاه فرهنگیان
۳. حمید راستی: وزارت بهداشت


خوشنویسی
۱. غلامرضا صادقی: دانشگاه علمی کاربردی
۲. امیرمحمد شهری: دانشگاه فرهنگیان
۳. حمیدرضا سلیمانی: دانشگاه آزاد اسلامی

فیلم کوتاه
۱. حمید بختیاری: دانشگاه علمی کاربردی
۲. محسن ذوالقدر: دانشگاه علمی کاربردی
۳. محمد اسدزاده: دانشگاه علمی کاربردی


بخش هنری

منبت و معرق
۱. آقای علیرضا خوبی: دانشگاه علمی کاربردی
۲. خانم صفورا محمدی: وزارت علوم
۳. فرشته طیبی خرمی: وزارت بهداشت

عکس
۱. خانم سیده معصومه موسوی دشتی: وزارت بهداشت
۲. آقای رضا فلاحی مطلق: دانشگاه پیام نور
۳. آقای سید صادق هاشمی: دانشگاه پیام نور

پوستر
۱. علیرضا سعادتی: دانشگاه آزاد اسلامی
۲. فاطمه سقایتی: دانشگاه علمی کاربردی
۳. محمد طبخی: دانشگاه علمی کاربردی

نقاشی
۱. هانیه سادات حجازی: وزارت علوم
۲. فاطمه عباسی: دانشگاه پیام نور
۳. زهره نیکبخت: دانشگاه آزاد اسلامی

تذهیب
۱. زینب رهنما: دانشگاه علمی کاربردی
۲. سمیه زادامیری: وزارت علوم
۳. لیلا آسترکی: دانشگاه علمی کاربردی


بخش ادبی

شعر
۱. حسین خزائی: دانشگاه آزاد اسلامی
۲. امیر مرزبان: وزارت علوم
۳. مصطفی توفیقی: وزارت علوم

شعر
۱. سید علیرضا نبوی: وزارت علوم
۲. زهرا کریمیان: دانشگاه آزاد اسلامی
۳. فاطمه حکیمی: دانشگاه آزاد اسلامی

فیلمنامه نویسی
۱. محمد جواد فراهانی: وزارت علوم
۲. امین رستمی جلال: دانشگاه آزاد اسلامی
۳. مهدی درخشانی: دانشگاه آزاد اسلامی

نمایشنامه نویسی
۱. مجید میرحسینی: وزارت بهداشت
۲. ندا ثابتی: دانشگاه آزاد اسلامی
۳. مسعود یثربی: وزارت علوم


( ۱ )

نظر شما :