اعلام اسامی داوران بیست و سومین جشنواره قران و عترت دانشجویان کشور

تعداد بازدید:۲۲۳۵
اسامی داوران بخش آوایی بیست و سومین جشنواره قران و عترت دانشجویان کشور اعلام شد
اعلام اسامی داوران بیست و سومین جشنواره قران و عترت دانشجویان کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم بیست و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور ۲۵ و ۲۸ آبان ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

دکتر طاهری معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد درباره فرایند داوری جشنواره گفت: آثار بخش‌های ادبی، هنری، فناوری و پژوهشی جشنواره را که قریب به ۳۷۶ اثر بوده است، در روزهای ۱۴ تا ۱۸ آبان در کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه‌ها در دانشگاه فردوسی مشهد داوری شدند. در بخش آوایی و معارفی متسابقان در دو بخش برادران و خواهران و با حضور ۲۰ داور برجسته و صاحب‌نام کشور ارزیابی می‌شوند. مسابقات این بخش ۲۶ آبان‌ماه برگزار می‌شود و متسابقان از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور به رقابت می‌پردازند.

وی اسامی داوران بخش آوایی این جشنواره را به شرح زیر اعلام کرد:

 

 

جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور بزرگترین رویداد دینی دانشگاه‌های کشور است که سی و سومین دوره آن در چهار مرحله دانشگاهی، منطقه‌ای، سراسری و ملی در کلیه دستگاه‌ها اعم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه‌های وزارت بهداشت و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شود.

 

 


( ۴ )

نظر شما :

ali ۱۰ دی ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۷
اسامی داوران بخش آوایی بیست و سومین جشنواره قران و عترت دانشجویان کشور اعلام شد همون سی و سومین خودمون دیگه