امضای تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه مازندران

۲۳ آبان ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۵ کد : ۴۲۸۹۴ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۶۶۸
امضای تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه مازندران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ روز سه‌شنبه ۲۲ آبان ماه سال‌جاری، یاداشت تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه مازندران و معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، به امضای دکتر غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و دکتر سید خلاق میرنیا، رئیس دانشگاه مازندران به امضاء رسید.

این تفاهم، بر برگزاری اولین جشنواره سراسری پایان‌نامه‌های دانشجویی با موضوع مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه با تأکید بر جامعه دانشگاهی در محل دفتر معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم منعقد شد. فراهم نمودن شرایط مناسب برای برگزاری جشنواره، تشکیل شورای سیاست‌گذاری و علمی و به‌کارگیری ظرفیت‌های موجود مشترک از جمله بندهای تفاهم‌نامه مزبور می‌باشد.شناسایی و جمع‌آوری پایان‌نامه‌های دانشجویی، فراهم ساختن فرصت و زمینه گفت‌وگو علمی بین دانشجویان و صاحب‌نظران این حوزه، تشویق دانشجویان به پژوهش در حوزه فرهنگی و اجتماعی و تقدیر از کوشش‌های علمی دانشجویان از جمله اهداف جشنواره مذکور است.

دکتر پارساپور مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی در این جلسه یادآور شد: گفت‌وگوهای مربوط به برگزاری جشنواره، مذکور با مشارکت و هم‌فکری دفتر سیاست‌گذاری و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران در سال ۹۶ آغاز و در این ارتباط دو جلسه تشکیل شده است. وی همچنین بر تشکیل شورای سیاست‌گذاری جشنواره مذکور با هدف تمهید شرایط و زمینه‌های اجرایی جشنواره تأکید کردند.

پس از مراسم انعقاد تفاهم‌نامه، جلسه‌ای با حضور دکتر پارساپور مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی و دکتر جانعلی‌زاده معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران درباره مراتب اجرایی شدن برگزاری مراسم جشنواره پایان‌نامه‌های دانشجویی برپا شد.


نظر شما :