باحکم معاون فرهنگی و اجتماعی:

رئیس و دبیر اجرایی سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت (ع) دانشجویان کشور منصوب شدند

۰۲ آبان ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۳ کد : ۴۲۳۳۱ اخبار برگزیده اخبار ستادی جشنواره قرآن و عترت
تعداد بازدید:۱۲۰۷
با حکم معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، دکتر محمد کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان رئیس سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت (ع) دانشجویان کشور منصوب شد.
رئیس و دبیر اجرایی سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت (ع) دانشجویان کشور منصوب شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی وزارت علوم؛ در حکم دکتر غفاری آمده است:

نظر به تخصص، تعهد و تجارب ارزنده جناب‌عالی و با عنایت به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان کشور، به‌موجب این ابلاغ به عنوان «رئیس سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت (ع) دانشجویان کشور» منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و برنامه‌ریزی و نظارت مناسب و بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص دانشگاه، در راستای هرچه پربارتر برگزار نمودن جشنواره موفق و مؤید باشید.

همچنین از سوی دکتر غفاری، آقای دکتر طاهری، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان دبیر اجرایی سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت (ع) دانشجویان کشور منصوب شد.

لازم به ذکر است سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت (ع) دانشجویان کشور به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری زیر نظر شورای هماهنگی فعالیت های دینی و قرآنی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور در دانشگاه فردوسی مشهد در تاریخ ۲۵ لغایت ۲۸ آبان برگزار می شود.

 


( ۴ )

نظر شما :

برگزیده سراسری ۰۲ آبان ۱۳۹۷ | ۱۴:۲۵
باتشکر از زحمات مسئولین جشنواره. لطفا جایزه نفرات اول مرحله سراسری را که تا کنون واریز نشده واریز کنید.
برگزیده سراسری ۰۳ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۴
چرا نظرات رو منتشر نمیکنید