هشتمین همایش مصباح ویژه دانشجویان دانشگاه امام صادق علیه السلام ورودی ۹۷ برگزار گردید

۳۰ مهر ۱۳۹۷ | ۱۳:۵۳ کد : ۴۲۲۵۸ اخبار دانشگاه اخبار منتخب دانشگاه
تعداد بازدید:۱۲۹
هشتمین همایش «مصباح» ویژه دانشجویان ورودی جدید دانشگاه امام صادق علیه السلام،‌ طی روزهای چهار‌شنبه تا جمعه مورخ ۲۵ الی ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۷ در اردوگاه دماوند برگزار گردید.
هشتمین همایش مصباح ویژه دانشجویان دانشگاه امام صادق علیه السلام ورودی ۹۷ برگزار گردید

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه امام صادق علیه السلام: هشتمین همایش «مصباح» ویژه دانشجویان ورودی جدید، به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، طی روزهای چهار‌شنبه تا جمعه مورخ ۲۵ الی ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۷ در مجتمع آموزشی- فرهنگی دانشگاه امام صادق علیه السلام (اردوگاه دماوند) با حضور ۱۵۰ نفر از دانشجویان ورودی ۹۷ برگزار گردید.

هدف از برگزاری این همایش، زمینه‌سازی برای آشنایی و تعامل دانشجویان ورودی ۹۷ با دانشکده‌ها، انجمن‌های علمی، ادارات معاونت دانشجویی و فرهنگی، تشکل‌های دانشجویی فعال دانشگاه و همچنین آشنایی بیشتر با فرآیند اسکان و سبک زندگی دانشجوی امام صادقی بود.

افتتاحیه همایش به آشنایی با میعادگاه دانشجویی مصباح و اعضای شورای آن اختصاص داشت. در این برنامه اعضای شورای میعادگاه دانشجویی مصباح -که پل ارتباطی دانشجویان ورودی جدید با دانشگاه در معاونت دانشجویی و فرهنگی به شمار می‌روند- ضمن معرفی خود، هدف از راه‌اندازی میعادگاه دانشجویی مصباح را ارائه راهنمایی و مشاوره به دانشجویان ورودی جدید برای شناخت بهتر و تدریجی با امکانات و فضای دانشگاه و ایجاد بستری مناسب برای فعالیت‌های علمی و فرهنگی آنان عنوان کردند و هر یک به تبیین ویژگی‌های دانشجوی موفق از دیدگاه خود پرداختند.

در ادامه، جناب آقای دکتر عرفانی‌فر (مدیرکل محترم دانشجویی و فرهنگی) ضمن خیر مقدم به دانشجویان و میهمانان، به ضرورت و اهداف برگزاری این همایش، وجه تمایز آن با اردوی بصیرت و غنیمت شمردن این فرصت پرداختند.

سخنرانی آقایان دکتر خندان، دکتر حسینی (سید بشیر)، حجهالسلام زندیه، معرفی تشکل‌های بسیج، دفتر اعزام مبلغ، انجمن‌های علمی دانشجویی، دارالقرآن کریم و مجامع استانی، معرفی معاونت دانشجویی و فرهنگی، نشست صمیمانه با اساتید دانشکده‌ها و... از دیگر برنامه‌های محتوایی این همایش بودند. شرکت در مسابقات ورزشی و نرمش صبحگاهی، گعده دوستانه با سرگروه‌های میعادگاه مصباح، عکس یادگاری و... نیز جزو برنامه‌های مفرح این همایش بود.

/ ‏‬ محسن نصیری / ‏


نظر شما :