دوره دوم طرح آموزش غیر حضوری کارشناسان فرهنگی و اجتماعی دانشگاهیان

تعداد بازدید:۱۴۸۴
دوره دوم طرح آموزش غیر حضوری کارشناسان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های سراسر کشوردر سال جاری تحصیلی اجرا خواهد شد.
دوره دوم طرح آموزش غیر حضوری کارشناسان فرهنگی و اجتماعی دانشگاهیان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ کارشناسان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور نقش مهمی در طراحی و اجرای فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها دارند. هرگونه ارتقایی در نگرش و دانش آنان اثری مستقیم بر توانمندی و اثربخشی حوزه فرهنگی و اجتماعی نظام آموزش عالی دارد. بویژه آنکه بخش عمده مسئولیت فرهنگی دانشگاه به عهده کارشناسان است و آنان در مقایسه با مدیران و مسئولان فرهنگی دانشگاه‌ها، نیروی انسانی باثبات حوزه فرهنگی به شمار می‌آیند.

با این ملاحظه دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، از طریق طرح آموزش غیرحضوری ۹۹۹ در صدد فراهم کردن بستری برای یادگیری و ارتقای دانش کارشناسان فرهنگی است. مرحله اول این طرح در سال ۱۳۹۶ -۱۳۹۵ اجرا شده و مرحله دوم آن در سال تحصیلی جاری (۱۳۹۸ -۱۳۹۷) اجرا خواهد شد.

طرح آموزش غیر حضوری کارشناسان فرهنگی و اجتماعی از سه بخش معرفی کتاب، معرفی فیلم و بخش ایده‌پردازی تشکیل شده است. در هر ماه از سوی دبیرخانه طرح یک کتاب و یک فیلم انتخاب و به کارشناسان معرفی می‌شود. کارشناسان پس از مطالعه کتاب معرفی شده و تماشای فیلم منتخب، در سامانه آنلاین ۹۹۹ به پرسش‌های مربوطه پاسخ خواهند داد و در بخش ایده‌پردازی ایده خود را با توجه به موضوع منتخب آن ماه ثبت خواهند کرد. پس از کسب امتیازات لازم طی نه ماه برای شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر آموزشی صادر می‌شود و از جوایز طرح هم بهره‌مند خواهند شد.

سامانه آزمون: https://dotest.ir/amoozesh999


<p style="text-align: center">مرورگر شما نمی تواند این pdf را نشان دهد<br></p> لینک دانلود فایل

( ۱ )

نظر شما :

از نفرات اول جشنواره ۰۹ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۵
سلام خسته نباشید. من از نفرات اول جشنواره قرآن و عترت که در زنجان برگزار شد هستم.متاسفانه بعد از گذشت سه هفته هنوز جوایز ما رو واریز نکردن.در حالی که جوایز نفرات دوم و سوم رو همونجا بهشون دادن. خواهشا پیگیری کنید. ممنون