اعضای تیم مناظره دانشجویی دانشگاه اردکان تجلیل شدند

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۳ کد : ۳۹۷۵۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۸۰۱
مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه اردکان از سرپرست و اعضای تیم مناظره ملی دانشجویی دانشگاه اردکان با اهداء لوح تقدیر و هدایایی قدردانی نمود.
اعضای تیم مناظره دانشجویی دانشگاه اردکان تجلیل شدند

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه اردکان، دکتر علی صحرایی در جمع اعضای این تیم با بیان اینکه مناظره و گفتگوی سازنده همواره عامل پوپایی و بالندگی جامعه بوده است، دانشگاه را بهترین جایگاه برای رواج فرهنگ مناظره با رعایت اصول اخلاقی عنوان کرد. وی افزود: از رهگذر مناظره صحیح است که می توان بسیاری از مشکلات جامعه را مرتفع نمود.

مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه اردکان همچنین از برگزاری مسابقات مناظره به صورت درون دانشگاهی در سال تحصیلی پیش رو در این دانشگاه خبر داد و تأکید کرد: تقویت مسابقات مناظره با هدف کشف و شناسایی استعدادها، ایجاد شور و نشاط و هیجان در بین دانشجویان، رفع نقایص مسابقات در رده های بالاترو تربیت داوران می باشد. دراین نشست دکتر محسن شفیعی مدیرگروه علوم سیاسی و سرپرست تیم مناظره دانشگاه اردکان نیز با ارائه گزارشی از وضعیت حضور تیم در مسابقات ملی مناظره دانشجویی آمادگی خود را جهت برگزاری مسابقات مناظره به صورت درون دانشگاهی اعلام نمود.

در این نشست اعضای تیم مناظره دانشجویی هم به بیان نقاط قوت و نقایص دور قبلی مسابقات مناظره پرداختند و دیدگاه های خود را در خصوص برگزاری این مسابقات به صورت درون دانشگاهی اعلام نمودند. لازم به ذکر است تیم دانشگاه اردکان در هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی را خانم ها ستاره محمودی (رشته علوم سیاسی)، کوثر جعفری (رشته مهندسی مکانیک) مژده سالک (رشته علوم سیاسی) و کوثر ستارخانی (رشته علوم مهندسی) و دکتر محسن شفیعی مدیر گروه علوم سیاسی دانشگاه (سرپرست تیم) شکل می دادند.

تیم مناظره دانشجویی دانشگاه اردکان در مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی که به همت جهاد دانشگاهی برگزار شد، موفق شدند علی رغم تجربه اول خود از بین ۳۲ تیم جایگاه چهارم را کسب نمایند./‏محمد‬ دهستانی اردکانی

کلید واژه ها: دانشگاه اردکان


نظر شما :