دکتر غفاری، رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت علوم شد

تعداد بازدید:۱۱۲۸
با معرفی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و حکم دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور دکتر غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به سمت رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب شد.
دکتر غفاری، رئیس  شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت علوم شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ در حکم انتصاب دکتر غفاری آمده است:

ضمن استعانت از درگاه ایزد منان به استناد قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر و ماده ۵ فصل اول ضوابط تشکیل و فعالیت شوراهای امر به معروف و نهی از منکر به موجب این حکم جنابعالی به عنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب می‌گردید.

امید است در ظل توجهات حضرت باری تعالی در راستای احیای فریضتین الهی و اجرای قانون امر به معروف و نهی از منکر، تلاش چشمگیر و سعی وافر نموده و با جلب همکاری مسؤولین و تشکیل جلسات مؤثر و ایجاد توانمندی و جذب امکانات گامی ارزنده جهت رضایت و خشنودی حضرت ولیعصر (عج) بردارید.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر

سید احمد زرگر

 

لازم به ذکر است در تاریخ دوم خرداد ماه ۱۳۹۷ در راستای اجرای تبصرۀ ۱ مادۀ ۳ ضوابط تشکیل و فعالیت شوراهای امر به معروف و نهی از منکر، جناب آقای دکتر غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به عنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت متبوع از سوی وزیر محترم به ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور معرفی گردید.

 

 

 


نظر شما :