۳۱ خردادماه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره بین المللی فارابی

۲۲ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۹ کد : ۳۹۶۱۸ اخبار برگزیده رویدادهای مهم اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۹۵
رئیس دبیرخانه دهمین جشنواره بین المللی فارابی مهلت ثبت آثار پژوهشـگران داخلی در حوزه علـوم‌انسـانی و اسـلامی در سامانه این جشنواره را تا پایان خرداد ماه اعلام کرد.
۳۱ خردادماه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره بین المللی فارابی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ به نقل از واحد اطلاع رسانی و تبلیغات دهمین دوره جشنواره بین‌المللی فارابی، دکتر حسین میرزایی گفت: دبیرخانه دهمین دوره جشنواره بین‌المللی فارابی به دلیل تماس‌های علاقه‌مندان به ویژه مراکز علمی و ناشران به ثبت و ارسال آثار، مهلت ثبت آثار تا پایان خرداد ماه تمدید کرده و این مدت قابل تمدید مجدد نیست.

تمامی پژوهشگران حوزه علوم انسانی و اسلامی تا پایان روز پنج شنبه ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۷ فرصت دارند، آثار خود را شامل گزارش نهایی پژوهش، پایان‌نامه و کتاب که در سه سال گذشته (از ابتدای فروردین ۱۳۹۴ تا پایان اسفند ۱۳۹۶) انجام شده است، در سایت این جشنواره ثبت کنند.
بخش بین‌الملل جشنواره نیز آثار مربوط به حوزه ایران‌شناسی و اسلام‌شناسی را طبق اعلام قبلی تا پایان آگوست ۲۰۱۸ دریافت می‌کند.


نظر شما :

زهرا نطقی ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۴:۴۲
با سلام و وقت بخیر. پایان نامه هایی که در موضوعات قرآنی نگاشته شده نیز میتوانند در این جشنواره شرکت کنند؟ منظور از گزارش نهایی پایان نامه، گزارشی از کل پایان نامه است؟ یا منظور، فایل نهایی اصلاح شده پایان نامه است؟