• ENGLISH
  • چهارشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۷
  • آ + آ -

دانشگاه علامه طباطبائی به عنوان غرفه برتر بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن انتخاب شد

۱۹ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۲ کد : ۳۹۵۷۳ رویدادهای مهم اخبار ستادی اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۲۸
غرفه دانشگاه علامه طباطبائی در مراسم اختتامیه بخش دستگاه‌ها و نهادهای دولتی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، مقام برتر را در بین دانشگاه‌ها کسب کرد.
دانشگاه علامه طباطبائی به عنوان غرفه برتر بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن انتخاب شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، مراسم اختتامیه بخش دستگاه‌ها و نهادهای دولتی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با حضور مسؤولان بخش‌های مختلف نمایشگاه برگزار شد. در این مراسم که شامگاه جمعه ۱۱ خردادماه در بخش دانشگاهی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار شد، از برگزیدگان بخش های مختلف با اهدای لوح یادبود، تقدیر به عمل آمد.

غرفه دانشگاه علامه طباطبائی به عنوان نماینده دانشگاههای زیرمجموعه وزارت علوم تحقیقات و فناوری در مراسم اختتامیه بخش دستگاه‌ها و نهادهای دولتی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، مقام نخست را در کمیته دانشگاهیان به خود اختصاص داد. معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی با ۲۰ طرح و برنامه قرآنی و سه نشست علمی و تخصصی با حضور استادان علوم قرآن و حدیث آن دانشگاه و با همکاری کانون‌های فرهنگی، هنری، ادبی و مذهبی، در نمایشگاه بین المللی قرآن حضور پر شوری داشته و یکی از پر مخاطب‌ترین غرفه‌های نمایشگاه بود.

لازم به ذکر است دانشگاههای علامه طباطبایی، قرآن و حدیث، هنر، تهران، آزاد اسلامی، علوم و معارف قرآن کریم، فنی و حرفه ای، فرهنگیان، پیام نور و جهاد دانشگاهی در کمیته دانشگاهیان به منظور ارائه دستاوردها و اقدامات خود در حوزه قرآن و عترت در نمایشگاه حضور داشتند.

پیش از این هم، تیم قرآنی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی مقام اول مسابقات شب‌های نورانی در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم را در بین ۱۴ تیم دانشجویی از دانشگاه‌های مختلف کسب کرده بود.


نظر شما :