مراسم تقدیر از نشریه های دانشجویی برتر دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد

مراسم تقدیر از نشریه های دانشجویی برتر دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد

۰۲ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۹ کد : ۳۹۳۷۶ اخبار دانشگاه اخبار منتخب دانشگاه
تعداد بازدید:۵۳۹
مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره دانشگاهی نشریات و تقدیر از نشریه های برگزیده با حضور دکترصدوق رئیس دانشگاه، دکتر واعظی معاون فرهنگی و اجتماعی و دکتر برومند سرپرست امور فرهنگی و اجتماعی روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ در تالار مولوی، دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزار شد.
مراسم تقدیر از نشریه های دانشجویی برتر دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی؛ دکتر سید حسن صدوق، رئیس دانشگاه شهید بهشتی در سخنانی با ابراز خوشحالی از مشارکت فعال و چشمگیر دانشجویان در برنامه‌های فرهنگی اظهار داشت: خوشحالی، پویایی و سرزندگی شما دانشجویان عزیز مایۀ دلگرمی مدیران و مسئولان دانشگاه است و مشارکت شما در فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در کنار برنامه‌های درسی و آموزشی موجب خرسندی است.
دکتر اصغر واعظی معاون فرهنگی و اجتماعی که دیگر سخنران این مراسم بود، حضور در بزرگ‌ترین رویداد دانشجویی دانشگاه را مایۀ افتخار و خرسندی دانست و گفت: پویایی و حضور دانشجویان در تمامی عرصه‌های علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی موجب زنده‌بودن دانشگاه است.

دکتر واعظی، فاصله گرفتن از دل‌مشغولی‌های فردی و شخصی و پرداختن به دغدغه‌های اجتماع و جامعه را ملاک فرهیختگی دانست و اظهار داشت: برگزاری جشنواره درون دانشگاهی نمایش فرهیختگی دانشجویان است، شما دانشجویانی هستید که در کنار آموزش رشته تحصیلی، دغدغه ارتقاء فرهنگ دانشگاه رادارید

کلید واژه ها: نشریه دانشجوی


نظر شما :