نخستین جشنواره داخلی حرکت دانشگاه امام صادق علیه‌السلام برگزار شد

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۷:۳۰ کد : ۳۹۲۳۶ اخبار دانشگاه اخبار منتخب دانشگاه
تعداد بازدید:۳۲۹۷
مراسم اختتامیه نخستین جشنواره درون‌دانشگاهی «حرکت» روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۹۷ با حضور ریاست محترم دانشگاه، مدیران، اساتید و دانشجویان برگزار گردید و در پایان از برگزیدگان حوزه‌های مختلف رقابتی تجلیل به عمل آمد.
نخستین جشنواره داخلی حرکت دانشگاه امام صادق علیه‌السلام برگزار شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام، نخستین جشنواره درون‌دانشگاهی حرکت با هدف انتخاب و معرفی بهترین آثار و دستاوردهای انجمن‌های علمی دانشجویی جهت حضور در جشنواره سطح ملی حرکت برای اولین بار در دانشگاه امام صادق علیه‌السلام برگزار شد و بخش نمایشگاهی جشنواره از ۲۲ الی ۲۴ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ در محوطه مرکزی دانشگاه برپا شد تا فرصتی برای عرضه دستاوردها و گزارش عملکرد ۸ انجمن علمی دانشجویی به جامعه امام صادق اعم از اساتید، مسئولان و دانشجویان دانشگاه فراهم شود.

به گفته محمدجواد سعادتجو (مدیر امور فرهنگی و دبیر نخستین جشنواره درون‌دانشگاهی حرکت) از جمله کارکردهای بخش نمایشگاهی جشنواره، ایجاد ارتباط دوسویه میان انجمن‌های علمی دانشجویی با سایر دانشجویان اساتید و مسئولان بود که تا حدود زیادی محقق شد و سایر کارکردهای آن نیز در شعارهای مزین شده در فضای نمایشگاهی می‌توان جست؛ شعارهایی همچون «حرکت؛ نمایشی از خودباوری دانشجویی»، «حرکت در مسیر مرجعیت علمی»، «حرکت؛ فرصتی برای تمرین کار تشکیلاتی» و...

آیین پایانی نخستین جشنواره درون‌دانشگاهی حرکت روز دوشنبه با حضور رئیس محترم دانشگاه، مدیران، مهمانان و دانشجویان در تالار امام خمینی (ره) دانشگاه برگزار و از برترین‌های هر حوزه تقدیر به عمل آمد.

در نخستین جشنواره داخلی حرکت در دانشگاه امام صادق علیه‌السلام، هشت انجمن علمی دانشجویی، ۲۹ اثر در هفت حوزه رقابتی به دبیرخانه ارسال کردند و ۲۱ استاد عضو هیئت علمی دانشگاه به ارزیابی آثار پرداختند.

نتایج ارزیابی‌های این دوره از جشنواره به شرح زیر می‌باشد:

  • در حوزه فعالیت علمی خلاقانه، انجمن علمی دانشجویی «معارف اسلامی و مدیریت» برگزیده شد؛
  • در حوزه نشریه علمی، انجمن علمی دانشجویی «معارف اسلامی و علوم سیاسی» موفق به کسب رتبه برگزیده شد؛
  • در حوزه مسابقه علمی، تندیس برگزیده به انجمن علمی دانشجویی «معارف اسلامی و حقوق» رسید؛
  • در حوزه پژوهش، انجمن علمی دانشجویی «معارف اسلامی و مدیریت» عنوان برگزیده را از آن خود کرد؛
  • در حوزه فضای مجازی، انجمن علمی دانشجویی «زبان‌های خارجه» موفق به کسب تندیس برگزیده شد؛
  • در حوزه کارآفرینی، انجمن علمی دانشجویی «معارف اسلامی و مدیریت» برگزیده شد؛
  • در حوزه غرفه برتر، مقام برگزیده به انجمن علمی دانشجویی «معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات» رسید؛
  • و در حوزه انجمن علمی برتر، انجمن علمی دانشجویی «زبان‌های خارجه» به کسب عنوان برگزیده نائل آمد / ‏‬ نصیری

لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: جشنواره حرکتانجمن های علمیانجمن های علمی دانشجوییحرکتجشنواره داخلی حرکتدانشگاه امام صادقنخستین جشنواره درون دانشگاهی حرکت


( ۱ )

نظر شما :