• ENGLISH
  • چهارشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۷
  • آ + آ -

برگزاری مسابقات سازه های شنی با محوریت آسیبهای اجتماعی و حمایت از کالای تولید داخل در ساحل دانشگاه دریانورد ی و علوم دریایی چابهار

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۳:۵۰ کد : ۳۹۱۵۲ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۳۱
مسابقات سازه های شنی با محوریت آسیبهای اجتماعی و حمایت از تولید کالای داخلی در ساحل دانشگاه دریانورد ی و علوم دریایی چابهار به همت بسیج دانشجویی دانشگاه برگزار شد .
برگزاری مسابقات سازه های شنی با محوریت آسیبهای اجتماعی و حمایت از کالای تولید داخل در ساحل دانشگاه دریانورد ی و علوم دریایی چابهار

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار: در راستای فرمایش مقام معظم رهبری و نامگذاری امسال به نام" حمایت از تولید کالای داخل" و لزوم عزم همگانی و تلاش برای فرهنگ سازی در این زمینه توسط دانشگاهیان و با توجه به نقش دانشگاهها در راستای تشویق و ترغیب جامعه به حرکت در مسیر خود کفایی و توسعه علم و فناوری در راستای کیفی سازی محصولات داخلی، بسیج دانشجویی دانشگاه اقدام به برگزاری مسابقه سازه های شنی در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ماه با محوریت حمایت از تولید داخلی و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی نمود.

مسئول برگزاری این مسابقات هدف از برنامه ریزی و اجرای این برنامه ها را کمک به تحقق اصلاح الگوی مصرف در کشور و ایجاد نشاط و شادابی در بین دانشجویان دانشگاه دانست. داوود نجفی معلم در ادامه استفاده از توان هنری دانشجویان و ایجاد ارتباط معنایی و مفهومی آن با سواحل دریایی چابهار را از کارهایی بر شمرد که برای اولین بار در کشور اجرا می شود. وی همچنین با اشاره به استقبال زیاد دانشجویان از این برنامه افزود: میتوان در جهت اشاعه فرهنگ درست و تشویق و ترغیب به مصرف کالاهای داخلی و حمایت از تولیدکنندگان کشور اقداماتی خلاقانه از این قبیل انجام داد که مطمئناً تاثیرات مثبت زیادی را در تغییر نگرش به سمت مصرف کالای داخل خواهد داشت.


۲ رای

نظر شما :