گردهمایی تخصصی آموزشی کارشناسان کانون های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی دانشگاه های کشور آغاز به کار کرد

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۳:۲۲ کد : ۳۹۱۵۱ اخبار برگزیده رویدادهای مهم اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۳۷۰
مرحله دوم گردهمایی تخصصی آموزشی کارشناسان کانون های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی دانشگاه های سراسر کشور عصر دیروز با حضور دکتر یعقوبی، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه گیلان، جمعی از مسئولان و کارشناسان اداره کل فرهنگی وزارت علوم و بیش از ۵۰ تن از کارشناسان فرهنگی ۲۳ در بندرانزلی آغاز به کار کرد.
گردهمایی تخصصی آموزشی کارشناسان کانون های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی دانشگاه های کشور  آغاز به کار کرد

مرحله دوم گردهمایی تخصصی آموزشی کارشناسان کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی عصر دیروز با حضور دکتر یعقوبی، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه گیلان، جمعی از مسئولان و کارشناسان اداره کل فرهنگی وزارت علوم و بیش از ۵۰ تن از کارشناسان فرهنگی ۲۳ در بندرانزلی آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ این نشست با هدف آموزش و توانمندسازی کارشناسان فرهنگی و همچنین بحث و تبادل نظر در خصوص توسعه مهارت‌ها و توانمندی‌های کارشناسان و ارتقاء برنامه‌های فرهنگی دانشگاه‌های سراسر کشور طی دو مرحله برگزار می‌شود. مرحله اول این نشست ۱۵ الی ۱۷ اردیبهشت ماه برگزار شد.

برگزاری نشست‌های تخصصی با حضور کارشناسان، کارگاه‌های آموزشی باموضوعات بهره وری و ارتقا جشنواره‌های فرهنگی، فرهنگ سازی در حوزه محیط زیست و کارآفرینی اجتماعی از جمله برنامه‌های این نشست دو روزه است.


لازم به ذکر است مراسم اختتامیه این نشست صبح روز سه شنبه با حضور مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم برگزار خواهد شد.


نظر شما :