در راستای ارتقای علمی جشنواره حرکت و لزوم افزایش مشارکت دانشگاه ها و دانشجویان:

پیش نویس دستورالعمل برگزاری یازدهمین جشنواره ملّی حرکت جهت بررسی و کسب نظر به دانشگاه ها ارسال شد

۲۲ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۸ کد : ۳۸۴۴۵ رویدادهای مهم اخبار ستادی
تعداد بازدید:۳۵۹۶
با توجه به اهمیت و استقبال دانشگاهیان از جشنواره ملی حرکت و ضرورت استمرار آن پس از بررسی های اولیه و تشکیل جلسات متعدد کارشناسی، پیش نویس دستورالعمل برگزاری یازدهمین جشنواره ملی حرکت تهیه و جهت کسب نظر کارشناسی به دانشگاه ها ارسال شد.
پیش نویس دستورالعمل برگزاری یازدهمین جشنواره ملّی حرکت جهت بررسی و کسب نظر به دانشگاه ها ارسال شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ با توجه به اهمیت و استقبال دانشگاهیان از جشنواره ملی حرکت و ضرورت استمرار آن پس از بررسی‌های اولیه و تشکیل جلسات متعدد کارشناسی، پیش نویس دستورالعمل برگزاری یازدهمین جشنواره ملی حرکت تهیه و جهت کسب نظر کارشناسی به دانشگاه‌ها ارسال شد.

بر این اساس؛ اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از معاونت‌های فرهنگی اجتماعی و دانشجویی فرهنگی دانشگاه‌ها خواست که برای افزایش کمی و کیفی جشنواره و تقویت ظرفیت‌های علمی و تأثیرگذاری آن در فضای علمی و فرهنگی دانشجویی نکته نظرها و پیشنهادهای خود را پیرامون دستورالعمل مزبور ارائه دهند. لازم به ذکر است متن این پیش نویس از طریق مکاتبه برای کلیه دانشگاه‌ها ارسال شده است.

این اقدام در راستای ارتقای علمی جشنواره و لزوم افزایش مشارکت دانشگاه‌ها و دانشجویان صورت می‌گیرد.


( ۶ )

نظر شما :

رضا زمانی ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ | ۲۰:۰۷
با سلام و عرض خسته نباشید خواهشمندیم در صورت امکان این سازمان با کارشناسان انجمنهای علمی دانشگاهها بیشتر در ارتباط باشد و در ارائه راهکارها آنها را راهنمایی نموده و دوره های توجیهی برای پیشرفت هرچه بیشتر انجمنها داشته باشد باتشکر کارشناس انجمنهای علمی دانشگاه ملایر