• ENGLISH
  • شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
  • آ + آ -

۴۰ هزار بازدیدکننده در ۱۰ روز؛ رکورد بازدیدکنندگان موزه‌های دانشگاه تهران شکست

۱۹ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۷ کد : ۳۸۳۷۰ اخبار دانشگاه اخبار منتخب دانشگاه
تعداد بازدید:۵۹
بیش از ۴۰ هزار گردشگر، تنها در ۱۰ روز، از باغ‌موزه نگارستان و موزه مقدم دیدن کردند؛ جشنواره نوروزی باغ‌موزه نگارستان و موزه مقدم در ایام نوروز ۱۳۹۷، برگزار شد و طی آن در ۱۰ روز تعطیلات نوروزی، ۳۱۱۵۸ گردشگر از باغ‌موزه نگارستان و ۱۲۳۰۷ گردشگر از موزه مقدم دیدن کردند.
۴۰ هزار بازدیدکننده در ۱۰ روز؛ رکورد بازدیدکنندگان موزه‌های دانشگاه تهران شکست

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه تهران؛ بیش از ۴۰ هزار گردشگر، تنها در ۱۰ روز، از باغ‌موزه نگارستان و موزه مقدم دیدن کردند؛ جشنواره نوروزی باغ‌موزه نگارستان و موزه مقدم در ایام نوروز ۱۳۹۷، برگزار شد و طی آن در ۱۰ روز تعطیلات نوروزی، ۳۱۱۵۸ گردشگر از باغ‌موزه نگارستان و ۱۲۳۰۷ گردشگر از موزه مقدم دیدن کردند.

هم‌زمان با فرا رسیدن ایام نوروز، باغ‌موزه نگارستان با برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در قالب جشنواره نوروزی میزبان گردشگران و علاقه‌مندان بود.

از بازدیدکنندگان شاخص می‌توان به حضور شخصیت‌های فرهنگی و سیاسی در ایام نوروز در دو مجموعه باغ‌موزه نگارستان و موزه مقدم اشاره کرد‌. چهره‌هایی چون دکتر علی‌اکبر آخوندی وزیر راه و شهرسازی، دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استاندار تهران، دکتر فرجی دانا، علی دایی، دکتر محسنی شهردار منطقه ۱۲، هنرمندان و بازیگران سینما اشاره کرد.

گفتنی است، در اولین جمعه بعد از تعطیلات، جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷، ۲۴۴۰ نفر از باغ‌موزه نگارستان، همچنین ۱۷۴۰ نفر پنجشنبه ۱۶ فروردین از موزه مقدم بازدید کردند.

با بررسی آمار و نظرسنجی‌ها، میزان رضایت مراجعه‌کنندگان، حداکثری بوده و میزان بازدید گردشگران در این بازه زمانی نسبت به سال‌های گذشته رشد چشمگیری داشته است که توانست رکورد بازدید نوروزی خود را ارتقا دهد.

گفتنی است، بازدید از باغ‌موزه نگارستان در نوروز ۱۳۹۷ نسبت به زمان مشابه در سال ۱۳۹۶، نزدیک به ۱۰۰ درصد رشد داشته است.

/ ‏‬ فرین حسین روحانیان / ‏

کلید واژه ها: معاونت فرهنگی دانشگاه تهرانموزه مقدمباغ‌موزه نگارستانجشنواره نوروزیدکتر علی‌اکبر آخوندیدکتر علی ربیعیدکتر فرجی داناعلی داییدکتر محسنی


نظر شما :