• ENGLISH
  • سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
  • آ + آ -

تجلیل از برگزیدگان کانونهای فرهنگی، هنری و اجتماعی در اولین جشنواره درون دانشگاهی رویش علمی کاربردی

۱۹ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۵:۳۸ کد : ۳۸۰۹۳ اخبار دانشگاه اخبار منتخب دانشگاه
تعداد بازدید:۷۴
از دستاوردها و آثار برگزیده کانون¬های فرهنگی، هنری، مذهبی و اجتماعی مراکز آموزشی در مراسم اختتامیه جشنواره رویش با حضور ریاست محترم دانشگاه تجلیل بعمل آمد.
تجلیل از برگزیدگان کانونهای فرهنگی، هنری و اجتماعی در اولین جشنواره درون دانشگاهی رویش علمی کاربردی

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی دکتر بهزاد بهرامی نسب معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با اعلام این خبر عنوان کرد: جشنواره درون دانشگاهی رویش برای اولین بار در دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار گردید. در این جشنواره آثار و دستاوردهای کانون‌های فرهنگی، هنری، مذهبی و اجتماعی مراکز آموزشی از ۱۷ استان کشور ارائه شد. وی در ادامه افزود: جشنواره رویش در چهار بخش اجتماعی، دینی مذهبی، ادبی هنری، فرهنگ و اندیشه برگزار و برگزیدگان در بخش‌های کانون برتر در حوزه ادبی، اجتماعی، اندیشه، فیلم، تئاتر، موسیقی، کارآفرین برتر کانون، دبیر کانون برتر، کارشناس فرهنگی برتر و چهره نخبگانی برتر توسط داوران انتخاب شدند.

وی همچنین اعلام کرد: در بخش نمایشگاهی جشنواره رویش در مجموع ۸۱ مرکز آموزشی از کل کشور در قالب ۵۱ غرفه، آثار و دستاوردهای کانون‌های فرهنگی، علمی، اجتماعی و مذهبی خود را به مدت سه روز در مشهد مقدس عرضه کردند. در مجموع با رأی هیات داوران ۳۳ فرد و کانون برتر در جشنواره درون دانشگاهی رویش به عنوان برگزیده انتخاب و در مراسم اختتامیه با حضور رئیس محترم دانشگاه از ایشان تجلیل شد.

بهرامی نسب افزود: کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی دانشگاه، بنیادی ترین عرصه برای انجام کارهای فرهنگی و دانشجویی است و جشنواره و نمایشگاه درون دانشگاهی رویش محلی برای ارائه دستاوردهای این کانون‌هاست.

وی اظهار کرد: تلاش کرده ایم این کانون ها را به دستگاه های اجرایی متولی فرهنگ و هنر در کشور متصل کنیم تا برای شغل آینده دانشجویان فعال در این کانونها ثمربخش باشد./‏‬ مطیعی زاده


نظر شما :