پایان فرآیند داوری هفتمین جشنواره ملی عکس دانشجویان کشور

۰۵ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۰:۵۲ کد : ۳۷۶۶۵ اخبار دانشگاه اخبار منتخب دانشگاه
تعداد بازدید:۱۷۶۰
فرآیند داوری آثار هفتمین جشنواره سراسری عکـس دانـشجویى کشور بـه پایـان رسید و نتایج هفتم تا دهم اسفند ماه امسال طی مراسمی در دانشگاه دریانوردى و علوم دریایى چابهار اعلام می‌شود.
پایان فرآیند داوری هفتمین جشنواره ملی عکس دانشجویان کشور

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار: فرآیند داوری آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره در سه بخش مجموعه، تک عکس و عکس موبایلی به پایان رسید.

دبیر کمیته اطلاع رسانی جشنواره ملی عکس دانشجویی در گفتگو با خبر نگار فرهنگی دانشگاه عنوان کرد: اعضای هیات داوران این جشنواره آقایان دکتر محمد حسن پور، بهنام صدیقی، مسعود مومن ها و همچنین مسعود مکاری نیز مشاور جشنواره بودند.

وی ادامه داد: در بخش موبایلی ۵ اثر ودر بخش مجموعه نیز ۵ مجموعه برگزیده نهایی شدند، همچنین در بخش تک عکس، ۳۰ اثر شایسته تقدیر شناخته شدند، این آثار از میان حدود ۲۰۰۰ عکس ارسال شده به دبیرخانه جشنواره انتخاب شده‌اند.

حمزه خلیلی گفت: بخش ویژه این جشنواره با موضوع پیش گیری از آسیب های اجتماعی نیز توسط هیات داوران این بخش که متشکل از آقایان دکتر مهدی خلیلی، هادی مرعشی (معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان)، محمدرضا سراوانی (مدیرکل بهزیستی استان سیستان و بلوچستان)، عارف خدابنده (عکاس) بود، داوری شد؛ ۸ اثر و ۵ عکاس برگزیده در این بخش نیز شایسته تقدیر شناخته شدند.

وی افزود: تعداد قابل توجهی از آثار نیز توسط دانشجویان ایرانی مقیم کشورهای کانادا، نروژ، انگلستان، کرواسی و مجارستان به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که در مقایسه با ادوار گذشته از رشد چشم گیری برخوردار بوده است.

گفتنی است، هفتمین جشنواره سراسری عکس دانشجویی کشور، ۹ تا ۱۲ اسفندماه سال جاری در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار برگزار خواهد شد و در حاشیه رونمایی آثار، نمایش برگزیده ها و انتشار آن، با حضور مسئولان وزارت علوم، ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور از عکاسان برگزیده تقدیر به عمل خواهد آمد.


( ۲ )

نظر شما :