به همت اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم:

هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه‌های برتر قرآنی دانشجویان برگزار می شود

تعداد بازدید:۵۹۸۷
هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه‌های برتر قرآنی دانشجویان، در فضای بخش دانشگاهی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با هدف ایجاد انگیزه و تشویق دانشجویان نسبت به نقش‌آفرینی در حوزه پژوهش‌های دینی و قرآنی برگزار می شود.
هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه‌های برتر قرآنی دانشجویان برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه‌های برتر قرآنی دانشجویان، در فضای بخش دانشگاهی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با هدف ایجاد انگیزه و تشویق دانشجویان نسبت به نقش‌آفرینی در حوزه پژوهش‌های دینی و قرآنی برگزار می شود.

بر این اساس اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از معاونت فرهنگی دانشگاه‌ها خواسته است تا اقدامات مناسب جهت اطلاع‌رسانی گسترده جشنواره، به کلیه دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی مرتبط، به‌ویژه گروه‌های علوم قرآن و حدیث و گروه‌های معارف اسلامی انجام دهند.

لازم به ذکر است در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد پایان‌نامه‌های مطالعات بین‌رشته‌ای مرتبط با قرآن و عترت، آثار ارسالی به صورت ویژه داوری و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

دانشجویان علاقمند می توانند پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری خود را که طی یک سال اخیر دفاع شده است حداکثر تا تاریخ ۱۵/‏۰۲/‏۱۳۹۷‬ در قالب فایل الکترونیکی از طریق آدر الکترونیکی دبیرخانه این جشنواره به نشانی quranmsrt.ir@gmail.com ارسال نمایند.


( ۸ )

نظر شما :