فراخوان بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران منتشر شد

۱۵ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۶ کد : ۳۷۲۶۹ رویدادهای مهم اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۶۱۴
فراخوان بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران در قالب مناطق، سراسری و بین‌الملل در ۱۱ بخش ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان مراکز آموزش عالی منتشر شد.
فراخوان بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران منتشر شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ به نقل از روابط عمومی بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، حسین عبدالهی دبیر این رویداد هنری، در این فراخوان ضمن دعوت از همه اساتید و دانشجویان برای همکاری و حضور در این رویداد فرهنگی – هنری، آورده است: ترجیح دادیم به جای شرح و بسط دادن یادداشت دبیر، مقدمه ای در ابتدای فراخوان بیاوریم که دانشجویان را برای رسیدن به رویکرد این دوره از جشنواره رهنمون باشد و از این گذار شاهد آثاری بدیع از دانشجوی معاصر باشیم، دانشجویی که در غوغای انوار فریبنده مختلف با صدا و نگاه خودش به تاریکی زمانه اش می نگرد و نویدبخش هوایی تازه برای هنر این مرزوبوم است.

دبیرخانه و ستاد برگزاری بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران با مروری بر ادوار مختلف این جشنواره و توجه به روند برگزاری آن، تلاش در تجمیع نکات مثبت دوره های گذشته نموده است.
در این راه دشوار و زمان اندک برای برگزاری هرچه بهتر و ساده‌تر جشنواره سعی خواهد شد تا با همکاری و تعامل بیشتر با انجمن های علمی نمایش، کانونهای تئاتر دانشگاهی، دانشجویان و اساتید سراسر کشور و حمایت مدیران محترم فرهنگی به این مهم دست یابیم.

بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران در بخش های؛ الف: مناطق "تئاتر صحنه" و ب: سراسری و بین‌المللی: "تئاتر صحنه"، "تجربه های اجرا"، "نمایشنامه نویسی (جایزه استاد اکبر رادی) "، "پژوهش (جایزه دکتر فرهاد ناظر زاده کرمانی) "، "عکس، پوستر و تیزر"، "کارگاه ها و درس گفتارها"، "بین الملل"، "مدرسان"، "مرور آثار دانشجویی و پایان نامه های برگزیده"، "سمپوزیوم تئاتر دانشجویی / دانشگاهی" ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان برگزار می شود.
علاقه مندان برای اطلاع از شرایط و دریافت فرم شرکت در جشنواره می توانند به آدرس اینترنتی www.iiutf.ir مراجعه کنند.
شایان ذکر است، بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران به همت اداره کل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری از ۱۶ تا ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ در تهران برگزار می‌شود.

برای دریافت فایل pdf فرا خوان به لینک زیر مراجعه کنید.

فراخوان جشنواره


( ۶ )

نظر شما :